
14:07, 6 грудня 2023 р.
У Запоріжжі з компанії стягнули 3 млн гривень за безпідставне користування землею
Товариство впродовж трьох років користувалось комунальною земельною ділянкою у Запоріжжі.
Про це повідомляє обласна прокуратура, передає 061.
Шевченківська окружна прокуратура виграла позов щодо стягнення коштів з суб’єкта господарювання. Прокуратура довела, що з 2018 по 2021 рік товариство товариство безпідставно користувалося 2,5 га землі, не сплачуючи коштів у бюджет. За результатами судового рішення у місцевих бюджет стягнули 3 млн гривень.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області експорт вправ на 1,5 млрд доларів США.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:19
Вчора
17:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
11:13, 15 червня
12:31, 23 червня
15:23, 15 червня
10:36, 19 червня
20:38, 24 червня
