• Головна
  • Дешева електроенергія для бізнеса! Це можливо?
Новини компаній
09:00, 28 вересня

Дешева електроенергія для бізнеса! Це можливо?

Новини компаній

Звичайно, так! Для бізнесу електроенергія — життєво важливий ресурс. Більшість підприємств: від заводів, що мають великі виробничі потужності до офісних комплексів і малих підприємств - енергозалежні!

Без стабільного та доступного джерела енергії бізнес не може ефективно функціонувати. Тож питання енергозабезпечення набуває особливої актуальності, коли починається стрімкий ріст тарифів.

Дешева електроенергія для бізнеса! Це можливо?, фото-1

Чому важливо переходити на альтернативний вид електроенергії?

З одного боку, потрібно стабільне та надійне постачання електроенергії для забезпечення безперебійної роботи підприємства чи бізнесу. З іншого боку, важливо прагнути до зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище та скорочення залежності від традиційних джерел енергії.

Сонячна енергія є ідеальним поєднанням цих двох аспектів. Вона набуває ознак невід'ємної частини сучасних стратегій сталого розвитку, забезпечення довгострокової прибутковості.

Сонячні електростанції відповідають сучасним вимогам за дотриманням екологічних норм і стандартів та можуть повністю задовольнити потреби споживачів у електроенергії.

Дешева електроенергія для бізнеса! Це можливо?, фото-2

Підприємства, які інвестують у сонячну енергію, можуть розраховувати на суттєве зниження витрат на електроенергію, вже після запуску. Завдяки альтернативній енергетиці отримують автономність від традиційних енергетичних монополістів і незалежність від коливань цін за кВт/годину, зміцнення своєї екологічної репутації, зменшення впливу на навколишнє середовище та підвищення конкурентоспроможності.

Сьогодні процес повернення інвестицій у побудову сонячної електростанції скорочується до 3 років, завдяки постійному росту тарифів за кВт/годину. При постійному рості тарифу пропорційно зменшується термін окупності. А завдяки новітнім технологіям виробництва обладнання, адаптивності при побудові індивідуальних схем споживання для кожного об’єкта перехід на сонячну енергію знижує витрати в довгостроковій перспективі. Таким чином сонячні станції забезпечують фактично безкоштовне джерело енергії після інвестування в їх установку, а у деяких випадках зниження витрат на електроенергію може досягати 90%.

Грамотний розрахунок окупності зроблений менеджером компанії “Досвід”, допоможе прийняти рішення про підключення сонячної електростанції у будь яку пору року, адже не існує кращого сезону, або часу для підключення. Кращий час для фотоелектричних модулів - коли бізнес готовий до цього кроку. Відтермінування підключення лише відтермінує період окупності.

Сонячні електростанції не потребують додаткової реєстрації. Такі системи, коли мова йде про власне споживання, не вимагатимуть від бізнесу оформлення «Зеленого» тарифу та погодження з державними структурами або постачальниками електроенергії. Не буде довгих бюрократичних процедур.

Сонячні електростанції, від компанії “Досвід”, а саме більше 158 зданих в експлуатацію, нині функціонують у b2b сфері, промисловості та господарствах.

Компанія Досвід (Завод Альбатрос, місто Дніпро) з 25-річним досвідом у сфері альтернативної енергетики, з упевненістю може рекомендувати ефективні та надійні сонячні електростанції по останнім новітнім технологіям від 30 кВт до 1000 кВт для бізнесу з підприємствами, від 5 кВт для приватних володінь.

Дешева електроенергія для бізнеса! Це можливо?, фото-3

Як це працює, та про що варто пам’ятати?

Сонячна електростанція для власного споживання – це сучасна система, яка використовує сонячні панелі для перетворення сонячної енергії в електрику. Ця електрика живить промислові, виробничі, бізнес потужності.

Детальніше про СЕС під власне споживання:

Сонячні панелі встановлюються на дахи виробничих будівель, торговельних та бізнес центрів або на іншій відкритій поверхні, де вони максимально отримують сонячне світло. Панелі містять сонячні комірки, які перетворюють сонячну енергію на постійний струм (DC). Постійний струм, який виробляється сонячними панелями, потім подається на інвертор. Інвертор у цьому випадку виконує функцію перетворення постійного струму на змінний струм (AC), що є стандартним для електричних мереж.

Споживачі:

Згенерований змінний струм надходить у внутрішню електричну мережу підприємства. Де він безпосередньо використовується для живлення електричних приладів, обладнання виробничих площ, це може бути і освітлення з побутовими приладами, комп'ютерами, кондиціонерами та ін.

Спочатку - самоспоживання:

Вся згенерована сонячною станцією електроенергія використовуватиметься для живлення безпосередніх споживачів тобто самого підприємства де вона встановлена.

Важливо розуміти, що ефективність сонячної електростанції залежить від багатьох факторів. Наприклад, місце розташування з кліматичними умовами, орієнтація та нахил сонячних панелей. Завдячуючи правильному плануванню, встановленню та обслуговуванню сонячної станції можна максимізувати вигоди від використання сонячної енергії.

Звертайтесь за професійною консультацією у компанію “Досвід” (Завод “Альбатрос” м. Дніпро).

На сайті dosvid.com.ua, можна скористатись калькулятором та записатись на консультацію з фахівцем, замовити дзвінок, або зателефонувати нам:

+38 050 322 98 22; +38 067 289 95 39.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#альтернативний вид електроенергії #Досвід #Завод Альбатрос #Сонячні електростанції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...