• Головна
  • У Запоріжжі аудитори прийшли з ревізією до департаменту культури і встановили порушення на 52 мільйона гривень
15:55, 14 вересня

У Запоріжжі аудитори прийшли з ревізією до департаменту культури і встановили порушення на 52 мільйона гривень

У Запоріжжі аудитори прийшли з ревізією до департаменту культури і встановили порушення на 52 мільйона гривень

Фахівці Держаудитслужби в Запорізькійобласті провели ревізію в департаменті культури і туризму Запорізької міської ради, де встановили фінансові порушення на суму 52 мільйона гривень, а також неефективнівитрати бюджетних коштів на суму  ще в 15,9 мільйона гривень.

Про це повідомили в пресслужбі управління Східного офісу Держаудитслужби Запорізької області, передає 061.

Зокрема, проведено закупівлю та подальше списання з балансу депратаменту матеріальних цінностей на загальну суму 35,9 млн грн з метою їхнадання евакуйованим особам або підрозділам територіальної оборони. Прицьому документальне підтвердження факту передачі цих матеріальних цінностейвідсутнє.

Допущено нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму в 4,8 млн грн на заходи, що не відповідають напрямам використання бюджетнихкоштів, визначеним у паспортах бюджетних програм.

Проведеною в ході ревізії інвентаризацією встановлено нестачусеми придбаних департаментом генераторів на загальну суму 3,8 млн гривень.

Також посадовці провели видатки на оплату різноманітних робітта послуг за відсутності документального підтвердження необхідності їхпроведення або за послуги, надання яких документально та фактично непідтверджено, чим завдано збитки на загальну суму 2,9 млн гривень.

Через завищення розміру посадового окладу головному бухгалтеру та йогозаступнику проведено незаконні видатки з оплати праці на загальну суму в 300 тисяч гривень. До того ж, виплачено премію деяким працвникам на суму 100 тисяч гривень за фактично невідпрацьований час.

Ревізією встановлено заниження в обліку вартості активів на суму3,8 млн гривень.

Крім того, виявлено факти неефективного витрачання бюджетних коштівна загальну суму 15,9 млн грн через додаткові витрати на виконаннянекваліфікованих робіт (пакування, навантаження, розвантаження тощо) тапридбання матеріальних цінностей через посередників за завищеною вартістю.

Матеріали ревізії передано до Запорізької обласної прокуратури.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в одній з районних адміністрацій Запоріжжя аудитори встановили фінансові порушення майже на мільйон гривень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #департамент культури #генератори #підтверджуючі документи #фінансові порушення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...