• Головна
  • Знижки на зварювальні інвертори Dnipro-M: купуйте вигідно!
Новини компаній
11:00, 30 серпня 2023 р.

Знижки на зварювальні інвертори Dnipro-M: купуйте вигідно!

Новини компаній

Украинський бренд інструменту Dnipro-M регулярно пропонує акції та знижки на свої інструменти. Цього разу майже всі інвертори зварювальні можна купити зі знижкою до 50%. Є як універсальні, так і моделі для професійного використання.

Особливість пропозиції — обмежені час на покупку та кількість товарів. Купити зварювальний апарат за зниженою вартістю можна як на офіційному сайті бренда, так і в салонах майстерності по всій країні.

Знижки на зварювальні інвертори Dnipro-M: купуйте вигідно!, фото-1

Що можна придбати зі знижкою?

Знижки розповсюджуються на зварки інверторні як з основного асортименту, так і з Outlet. Що пропонує бренд:

  • Зварювальний апарат SAB-14D MINI зі знижкою 30%. Це найлегша і компактніша модель у лінійці бренда. Інвертор може працювати з електродами 1,6 - 4 мм.
  • Зварювальний апарат SAB-15DX зі знижкою 30%. Це потужна модель для домашнього та напівпрофесійного використання. За допомогою нього можна працювати електродом від 1,6 до 4 мм, вирішувати більшість завдань як у побуті, так і в майстернях.
  • Зварювальний апарат M-18D (2021) зі знижкою 23%. Інвертор підходить для професійного використання, просунутих домашніх користувачів, СТО та виїзних робіт. Модель здатна працювати з електродами 1,6 - 5 мм.
  • Зварювальний апарат SAB-17DX зі знижкою 29%. Компактна модель для напівпрофесійного та професійного використання, підходить для виїзних робіт, стаціонарного використання в майстерні чи СТО. Інвертор має можливість налаштування функцій та запасу потужності.
Знижки на зварювальні інвертори Dnipro-M: купуйте вигідно!, фото-2

Outlet розпродаж

Інструменти Dnipro-M з категорії Outlet — це моделі, які вийшли з актуального асортименту. Вони не відрізняються за якістю, на них також поширюється гарантія та сервіс, але їх більше не випускають, а залишки розпродають зі знижкою. Бренд пропонує:

  • Зварювальний апарат SAB-15D зі знижкою 50% та зварювальний апарат SAB-258N зі знижкою 29% здатні виконувати складні побутові та, частково, професійні завдання. Підходять для роботи з електродами до 4 мм.
  • Зварювальний апарат SAB-15 зі знижкою 42% та зварювальний апарат SAB-15 (2021) зі знижкою 38%. Найлегші моделі бренда (3,1 кг), можуть використовуватися з електродами до 4 мм, зварювати метал товщиною до 10 мм та різати метал товщиною до 8 мм.
  • Зварювальний апарат SAB-260N зі знижкою 28% призначений для роботи з електродами до 5 мм, справляється з професійними та складними побутовими завданнями.
  • Зварювальний апарат SAB-17DFB (2021) зі знижкою 35% — оптимальний варіант для домашнього використання, СТО та виїзних робіт. Він має функції автоматизації, завдяки яким підійде навіть недосвідченим майстрам.
  • Зварювальний апарат MMA-250 DPFC зі знижкою 33% дає можливість 10-12 годин безперервно працювати з електродами 4-5 мм.

Перевіряйте пропозиції на сайті — деякі зварювальні апарати з Outlet можна придбати лише на сайті. Не затягуйте з покупкою — акційні товари обмежені у кількості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...