• Головна
  • Медичний центр "UniClinic": з початку війни SENSAR завершив третій об’єкт у Запоріжжі
Новини компаній
13:00, 17 серпня 2023 р.

Медичний центр "UniClinic": з початку війни SENSAR завершив третій об’єкт у Запоріжжі

Новини компаній

Впродовж минулого року компанія SENSAR Development розширилася до всеукраїнського рівня та реалізовує будівництво одночасно в кількох регіонах країни. Проте легко помітити, що серцем компанії є одне місто - Запоріжжя. Відкриття третього об'єкта SENSAR у 40 кілометрах від лінії фронту безсумнівно це підтверджує.

Команда SENSAR відчуває глибоку гордість тим, що брала активну участь у створенні такого великого та вражаючого проєкту як UniClinic – новітнього медичного центру у Запоріжжі.

SENSAR співпрацювала з компанією AIMM, яка здійснила комплексний проєкт майбутньої клініки, включаючи амбітне рішення стосовно скляного фасаду, яке нагадує хвилі Дніпра. Команда архітекторів та інженерів під керівництвом Анни Іскіердо та Максима Мятка вже протягом багатьох років розробляє знакові проєкти. Їхній багатий досвід у проєктуванні спеціалізованих об'єктів у галузі спецзв'язку, високотехнологічних споруд, енергоємних підприємств, виробничих комплексів, паливних сховищ і мостів допоміг їм ідеально впоратися з поставленим завданням.

UniClinic є унікальною приватною медичною клінікою на Південному Сході України за своєю оснащеністю та командою висококваліфікованих фахівців. Персонал медичного закладу сформував керівник та головний хірург клініки - Дмитро Рязанов.

  • Клініка має 50 медичних напрямків;

  • Надає повний комплекс медичного обслуговування, включаючи поліклініку, денний стаціонар, діагностичний центр, лабораторію та хірургічний стаціонар;

  • Професійна команда лікарів і медичного персоналу;

  • UniClinic використовує найсучасніші міжнародні стандарти та точне обладнання від SIEMENS;

  • Загальна площа клініки становить понад 8500 м².

UniClinic є втіленням успішної співпраці та результатом наполегливої колективної роботи. Навіть попри труднощі, пов'язані з війною, SENSAR вдалося реалізувати унікальний та сучасний проєкт. 

Святкове відкриття, яке відбулося 15 серпня, має велике значення для SENSAR. Адже Запоріжжя стає кращим, завдяки таким ініціативам. Відтепер мешканці рідного міста можуть насолоджуватися якісними медичними послугами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#SENSAR Development #SENSAR #UniClinic #AIMM
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...