• Головна
  • У Запоріжжі хочуть затвердити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту
17:46, 13 серпня 2023 р.

У Запоріжжі хочуть затвердити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

У Запоріжжі хочуть затвердити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту

На найближчий сесії Запорізької міської ради депутатському корпусу пропонують розглянути введення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту (культурні блага і культурні цінності, що створені або використовуються за допомогою російської мови) в будь-яких формах на території міста Запоріжжя до моменту повного припинення окупації Російською Федерацією території України.

Про це повідомляється у відповідному проєкті рішення міськради, передає 061.

В пояснювальній записці зазначається про те, що наразі виникла потреба в захисті українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора, яка намагається зруйнувати українську національну ідентичність, культуру, традиції, звичаї та історичну пам’ять.

Під публічним використанням російськомовного культурного продукту розуміють публічне виконання, показ, демонстрацію, сповіщення аудіовізуальних творів, музичних звукозаписів, художніх альбомів, концертів, театральних та циркових вистав, культурно-освітніх послуг тощо, а також об`єктів матеріальної та духовної культури.

Авторка проєкту депутатка з «ЄС» Галина Гончаренко пропонує виконавчому органу Запорізької міської ради забезпечити належне інформування щодо мораторію підприємств, установ та організацій, що перебувають в комунальній власності, а також інших юридичних осіб та фізичних осіб. Також зазначається в необхідності створити робочу групу для проведення систематичної роз’яснювальної роботи з людьми та підприємствами протягом 1 місяця з моменту прийняття цього рішення.

Нагадаємо, що раніше Київська міська рада наклала мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мораторій #культурний продукт #пісні #фільми. концерти #окупація
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...