• Головна
  • Revolut: проблеми з отриманням ліцензії
Новини компаній
15:00, 5 червня

Revolut: проблеми з отриманням ліцензії

Новини компаній

Найдорожча британська фінтех-компанія Revolut зіткнулася зі значною невдачею, оскільки Банк Англії, як повідомляється, готується відхилити її заявку на отримання банківської ліцензії. Детальніше розповість експерт криптообмінника Crybex, який працює на ринку цифрових активів з 2017 року.

Це сталося після перевірки внутрішніх ІТ-систем компанії, які були визнані недостатніми для забезпечення потоків доходів від різних напрямків її діяльності, включно з доходами від торгівлі криптовалютами, повідомила минулого місяця бухгалтерська фірма BDO.

Після дворічної кампанії Prudential Regulation Authority (PRA), відповідальне за ліцензування, повідомило уряду про свій намір відхилити заявку Revolut. Рішення також ухвалено на тлі стурбованості з приводу балансу Revolut і кваліфікованого аудиторського висновку щодо прострочених рахунків.

PRA наказало Revolut подати звітність з аудиторським висновком і спростити структуру акцій до отримання ліцензії. Регулятор раніше поінформував уряд Великої Британії про свої плани винести попередження Revolut у березні.

Попередження поки не було направлено, але зараз ведуться закулісні переговори, щоб врятувати заявку на ліцензію, згідно зі звітом.

У будь-якому разі, відмова в банківській ліцензії, як очікується, вплине тільки на пропозицію іпотечних кредитів і позик для британських клієнтів, тоді як криптовалютні послуги, як очікується, залишаться незачепленими.

У березні BDO, одна з провідних бухгалтерських фірм Великобританії, заявила, що не змогла повністю підтвердити доходи Revolut у розмірі £477 млн ($591 млн) за 2021 рік через недоліки внутрішньої системи. Ця сума становить понад дві третини від загальної виручки Revolut у розмірі 636 мільйонів фунтів стерлінгів ($789 млн) за рік.

Компанія Revolut нещодавно подвоїла свої криптовалютні пропозиції, розширивши їх за рахунок винагороди клієнтів по всій Великій Британії та Європі.

Фінтех, який залучив $1,8 млрд і оцінюється приблизно в $33 млрд, уперше почав пропонувати криптовалюти у 2017 році, даючи змогу користувачам купувати біткоїни, ефір і лайткоїни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Криптообмінник Crybex #Компанія Revolut
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...