• Головна
  • Благодійний фонд Родини Жебрівських розпочав програму реабілітації військовослужбовців
Новини компаній
11:00, 31 травня 2023 р.

Благодійний фонд Родини Жебрівських розпочав програму реабілітації військовослужбовців

Новини компаній

Кожного дня з фронту в лікарні потрапляють поранені бійці, яким необхідна термінова і якісна медична допомога. Вони мужньо захищали нашу країну, а зараз – самі потребують захисту і уваги. На жаль, дуже часто випадки складні і потребують довгої реабілітації.

Задля допомоги пораненим військовослужбовцям Благодійний фонд Родини Жебрівських уклав договір з Медичним центром «Універсальна клініка Оберіг». В межах програми поранені захисники зможуть пройти індивідуальну медично-реабілітаційну програму «Реабілітація пацієнтів з важкими обмеженнями життєдіяльності».

Благодійний фонд Родини Жебрівських розпочав програму реабілітації військовослужбовців, фото-1

В програмі реабілітації взяли участь 12 військовослужбовців, 8 з яких наразі продовжують відновлення. Наймолодшому з них – 20 років.

«Хлопці, якими ми опікуємося, пройшли через пекло. І шлях реабілітації теж буде непростим. Але ми можемо підтримати їх на цьому шляху. Допомога Армії в обличчі людей, які нас захищають – у нас в пріоритеті», – говорить Філя Іванівна Жебровська, засновниця Благодійного фонду Родини Жебрівських, Голова Наглядової ради «Фармак».

«Ця програма включає в себе комплексне лікування та реабілітацію пацієнтів з тяжким руховим, мовним та когнітивним (інтелектуальним) дефіцитом. Переважно, це лежачі пацієнти, що потребують постійного стороннього догляду. Наприклад, пацієнти з тяжкою черепно-мозковою чи спінальною травмою, інсультом. Реабілітація відбувається поступово і потребує часу. У нас вже є позитивні результати у випадках з такими пацієнтами. Є пацієнти, які потрапляють до нас – знерухомлені, а після лікування – виходять з відділення своїми ногами з (або без) допоміжних засобів. Звісно, коли в країні війна – підтримати таких пацієнтів вкрай актуально, оскільки кількість тяжких травм значно вища ніж в мирний час», – зазначила Ірина Гаврилів, лікарка-невролог клініки «Оберіг».

***

«Благодійний фонд Родини Жебрівських» – всеукраїнська благодійна організація, заснована у 2011 році. Благодійний фонд Родини Жебрівських та компанія «Фармак» є частинами діяльності Родини Жебрівських і відповідають за благодійну та бізнес-діяльність родини. Пріоритетними напрямами є освітня, оздоровча та культурна діяльність. Також Фонд надає постійну допомогу армії з 2014 року, а з початку повномасштабного вторгнення ця допомога склала понад 70 млн. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...