• Головна
  • У Запоріжжі створюють бізнес-клуб для підтримки підприємництва
Новини компаній
17:00, 30 травня

У Запоріжжі створюють бізнес-клуб для підтримки підприємництва

Новини компаній
У Запоріжжі створюють бізнес-клуб для підтримки підприємництва

Місцевий підприємець, власник торговельної мережі Сергій Чертоляс анонсував започаткування в місті бізнес-клубу «Південь», метою якого є зміцнення бізнесу та залучення до підприємництва нових учасників.

Бізнес-клуб ставить перед собою мету — створити в Запоріжжі потужну бізнес-спільноту, яка буде драйвером довготривалих соціальних перетворень у місті. Такі зміни, на думку ініціатора, можливі лише через посилення перспектив для бізнесу, залученості людей до підприємницького руху.

«Як до, так і після початку повномасштабної війни, ми завжди приділяли велику увагу соціальним і волонтерським заходам. Будь-який бізнес має бути соціально відповідальним. Це моя життєва позиція. Але якими б успішними, ефективними та прогресивними ми не були, цього замало. Тому хочу, щоб поряд із нами таких, як ми, ставало більше. Саме для цього створюється бізнес-клуб», — зазначив Сергій Чертоляс.

Сергій Чертоляс, ініціатор бізнес-клубу «Південь»

Сергій Чертоляс, ініціатор бізнес-клубу «Південь»

За його словами, це буде відкрите безплатне ком’юніті із соціальною місією: поширення підприємницької культури, залучення нових людей до бізнесу, зокрема й тих, хто повертається з війни.

На початковому етапі бізнес-клуб зосередить свою роботу на декількох напрямах:

  • встановленні нових зв’язків, обміні можливостями між бізнесом;
  • проведенні тематичних обговорень і дискусій;
  • запрошенні для виступів досвідчених бізнес-спікерів;
  • організації екстреної допомоги бізнесу;
  • допомозі в запуску власної справи (зокрема й для ветеранів війни);
  • спільному й корисному дозвіллі.

«Як показує історія, бізнес-клуби активно виникають у кризові часи — у такі, як зараз, оскільки бізнес має великий попит на поради та досвід виходу зі складного становища. Бізнес-клуб “Південь” — саме про це. Про можливості для розвитку та реалізації підприємницьких ідей, про освітні заходи, нетворкінг, професійний підхід, унікальний досвід і про соціальну місію. Клуб засновується на принципах демократичності, відкритості та добровільності. Він працюватиме на регулярній основі. Щомісяця проводитимуться зустрічі», — додав Сергій Чертоляс.

Установча зустріч бізнес-клубу відбудеться 17 червня. До участі запрошуються підприємці, представники бізнесу або ті, хто планує відкривати власну справу. Попередня реєстрація — за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...