• Головна
  • Створення сайту як візитки компанії – запорука ефективності бізнесу
Новини компаній
09:18, 22 травня 2023 р.

Створення сайту як візитки компанії – запорука ефективності бізнесу

Новини компаній

Продавати та пропонувати послуги, у тому числі – інформаційні, у сучасному світі досить легко. Необхідно лише створити сайт, який послужить не лише візиткою та інформаційним вікном, а й прорекламує ваш бізнес. Створити сайт «із нуля» самостійно досить складно для новачка-непрофесіонала. Найкращий варіант – звернутися до фахівців, які мають досвід у вирішенні подібних питань.

Хто може створити сайт? Багато хто вважає за краще економити, звертаючись до фрілансерів. Однак це рішення має свої недоліки: навряд чи одна людина може зайнятися всіма аспектами розробки веб-ресурсу. Більш ефективно завдання виконає команда фахівців, що має достатній досвід роботи.

Процес розробки сайту

Створення сайтів – завдання складне: воно потребує не одного місяця кропіткої праці. В основі якісно розробленого веб-ресурсу має лежати стратегічна концепція, бізнес-план. Розглянемо поетапний процес створення веб-сайту.

1.Визначення цілей. Простіше кажучи, перед створенням сайту необхідно знати, навіщо він потрібен, які функції виконує, хто керуватиме сайтом.

2.Розробка плану та структури, зразкового змісту сайту, його функціоналу та компонентів.

3.Робота над візуальною складовою. Щоб залучити покупців та відвідувачів необхідно, щоб веб-ресурс був привабливим. Не варто переборщувати з яскравим та строкатим дизайном. Достатньо поєднати кілька трендових відтінків та прийомів; оздобити сторінки реальними фото чи зображеннями товарів – наприклад, для інтернет-магазину.

4.Безпосередні роботи зі створення сайту. Цим займається команда спеціалістів, які виконують завдання «під ключ». Вони мають необхідні навички, знання. Наприклад, програміст пише коди для сайту, а веб-дизайнер займається розробкою дизайну UX.

5.Тестування – необхідне для пошуку помилок, технічних проблем, що виникають під час роботи сайту.

6.Оснащення веб-ресурсу додатковими функціями, включаючи чати, форуми та ін.

Самостійна робота VS досвід фахівців?

Звичайно ж, можна і самостійно створити сайт. Однак людина, яка не має спеціалізованих вузькопрофільних навичок, навряд чи розробить якісний веб-ресурс, здатний виконувати свої завдання. До того ж, сайт необхідно постійно обслуговувати, просувати, доопрацьовувати. Розглянемо переваги самостійної роботи над створенням сайту:

  • економія;
  • контроль усіх процесів;
  • можливість самостійно вносити зміни.

Недоліки такі:

  • великий шанс зробити помилки;
  • невисока ефективність роботи.

Якщо клієнт приймає рішення замовити професійну веб-розробку, то плюсів набагато більше: створення високоякісного сайту, що відповідає всім вимогам і побажанням клієнта, регулярні консультації профільних фахівців з питань функціональності, економія часу та ресурсів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...