• Головна
 • Хочешь в Айті на що звернути увагу обираючи курси?
Партнерський матеріал
15:00, 17 липня

Хочешь в Айті на що звернути увагу обираючи курси?

Партнерський матеріал
Хочешь в Айті на що звернути увагу обираючи курси?

Пошук курсів програмування може бути непростим завданням, особливо для початківців. Щоб знайти відповідний курс для своїх потреб, необхідно звернути увагу на кілька ключових моментів.

 1. Оберіть відповідну мову програмування. Перед тим, як почати шукати курси, ви повинні визначитися з мовою програмування, яку ви хочете вивчити. Це допоможе зменшити кількість курсів, які вам потрібно буде розглянути.

 2. Перевірте репутацію курсу. Перед тим, як зареєструватися на курс, перевірте, чи має він гарну репутацію. Прочитайте відгуки від студентів, які вже брали участь у курсі, або поспілкуйтеся зі своїми колегами програмістами, щоб дізнатися їхню думку.

 3. Перевірте відповідність рівня навчання. Переконайтеся, що курс відповідає вашому рівню навчання. Не варто обирати курс, який занадто складний або простий для вас.

 4. Перевірте доступність вчителя або підтримки. Переконайтеся, що курс має вчителя або підтримку, з якою ви можете звернутися за допомогою, якщо виникнуть питання або проблеми.

 5. Перевірте вартість курсу. Перед тим, як зареєструватися на курс, перевірте, чи він вартує своїх грошей. Порівняйте ціни різних курсів та визначте, який з них є найбільш оптимальним відносно вашого бюджету.

Враховуючи ці ключові моменти, ви зможете знайти відповідний курс для своїх потреб і розвивати свої навички у програмуванні.

Комп'ютерна школа Hillel (Гілель)

Комп'ютерна школа Hillel (Гілель) — одна з найбільших IT-шкіл в Україні, яка навчає програмуванню, тестуванню, менеджменту, рекрутингу, маркетингу та дизайну. Школа як навчає IT професіям з нуля, так і підвищує кваліфікацію фахівців, які вже працюють в IT. 

Одним із ключових показників роботи Hillel IT School є відсоток працевлаштованих студентів. Для того, щоб цей показник був максимально високим, до викладацького складу запрошуються лише досвідчені фахівці з найкращих IT-компаній, які чітко розуміють, яких навичок вимагає ринок праці.

У штаті є HR-фахівці, які проводять тестові інтерв'ю зі студентами в рамках курсу, дають рекомендації щодо складання резюме, публікують Junior або Trainee вакансії, а також контактують із рекрутерами місцевих компаній та направляють до них випускників та їх CV.

Для ефективного та комфортного навчання школа створює власні продукти. Одна з розробок — навчальна платформа Hillel LMS, яка створена на підставі багаторічного досвіду в підготовці фахівців з різноманітних IT-напрямків. Також був створений загальнодоступний та універсальний довідник для IT фахівців українською мовою —  ITWiki.

Школа дотримується ідеї абсолютної клієнтоорієнтованості і намагається зробити навчальний процес якомога комфортнішим для всіх студентів. 

Місія Hillel IT School — дати можливість кожному змінити своє життя і стати затребуваним фахівцем в IT.

Відгуки випускників

Слідкуйте за мережами школи: Instagram, TikTok, Twitter

Телефон: 0800 20 8020

Як обрати IT-професію?

У Запоріжжі дедалі більшої популярності набирають професії, пов'язані з цифровими технологіями. Мабуть, кожен із вас замислювався над тим, яку IT-спеціальність хотілося б спробувати. Комп'ютерна школа Lemon.School допоможе зробити правильний вибір.

Коли мова заходить про айтішників, найчастіше люди уявляють програмістів. Але ж насправді вибір спеціальностей набагато ширший:

 • розробка;
 • дизайн;
 • маркетинг;
 • менеджмент;
 • підтримка та аналітика.

Розробка передбачає знання мов програмування. Ви можете вибрати одну і спеціалізуватися на мові Java або будь-якій іншій. Ця професія підійде для посидючих, уважних і креативних людей. Скрупульозність також важлива для тестувальників і аналітиків. Ці хлопці, повинні уважно і зосереджено виявляти баги, вміти аналізувати. Стресостійкість - важлива риса для цього фахівця.

Якщо ж до душі більш творчі та креативні професії, варто звернути увагу на веб-дизайн. Користуються попитом на ринку праці й UI/UX дизайнери. Якщо ваша натура пашить креативом, творчими ідеями, то ця професія точно для вас. Маркетинг і менеджмент відмінно підійде тим, хто любить просувати і продавати. Курси Lemon.School допомагають не тільки в навчанні, а й працевлаштуванні. Тому не варто втрачати час. Заходьте на сайт і обирайте курс.

Чому саме Lemon.School?

Тут вас навчать практикуючі фахівці, які поділяться власними кейсами та лайфхаками. Усі заняття проходять у режимі онлайн. Записи вебінарів зберігаються, тому завжди є можливість освіжити знання. Найкращі студенти можуть отримати роботу одразу після завершення курсів. Почати вчитися можна вже зараз, а платити частинами. Опановуйте перспективні спеціальності та змінюйте своє життя на краще!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...