• Головна
  • У Запоріжжі на ремонт доріг, благоустрій та озеленення виділили більше 500 мільйонів гривень
13:28, 17 березня 2023 р.

У Запоріжжі на ремонт доріг, благоустрій та озеленення виділили більше 500 мільйонів гривень

У Запоріжжі на ремонт доріг, благоустрій та озеленення виділили більше 500 мільйонів гривень

Сьогодні, 17 березня, депутати погодили фінансування «Програми комплексного благоустрою вулично-дорожньої мережі, міських територій та реалізацію повноважень в сфері охоронної діяльності» в 2023 році на суму в 529 мільйонів гривень.

Про це стало відомо під час проведення сімнадцятої сесії Запорізької міської ради, передає 061.

Найбільшу частину коштів отримує департамент муніципального управління в розмірі 474 мільйона гривень на утримання та поточний ремонт доріг, мостів, зливної каналізації, ремонт тротуарів, нанесення дорожньої розмітки, розробку схем дорожнього руху.

На поповнення обігових коштів для забезпечення належної та безперебійної роботи комунального підприємства «Муніципальна варта» на заклали трохи більше 10 мільйонів гривень.На «Інспекцію з благоустрою міста Запоріжжя» для здійснення контролю за дотриманням законодавства про благоустрій та паркування виділили 8,5 мільйона гривень

На догляд за зеленими насадженнями на площі 662 га виділили 11,1 мільйон гривень. На запобігання та ліквідацію наслідків руйнувань через ведення воєнних дій заклали 3 мільйона гривень

Районним адміністраціям Запорізької міської ради по Дніпровському, Вознесенівському, Олександрівському, Шевченківському, Комунарському, Хортицькому та Заводському районах на розвиток інфраструктури районів виділили 47 мільйонів гривень. Ці кошти посадовці мають спрямувати на ремонт вулично-шляхової мережі міста, поточний ремонт доріг приватного сектору, ремонт та утримання об’єктів благоустрою, догляд за зеленими насадженнями, ліквідація стихійних звалищ сміття, боротьба з карантинними рослинами, паспортизацію та інвентаризацію об’єктів благоустрою.

На реконструкцію вулиці Шевченка в Шевченківському районі міста (від вул. 8 Березня до вул. Солідарності) і вул. Солідарності (від вул. Шевченка до вул. Калібрової) заклали 2 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі на розвиток зеленого господарства цього року спрямують 182 мільйона гривень.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт доріг #благоустрій #інфраструктура #районні адміністрації #розподіл коштів
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...