• Головна
  • Енергоефективні вікна - як зберегти кошти на опаленні з їх допомогою
Новини компаній
15:27, 14 березня 2023 р.

Енергоефективні вікна - як зберегти кошти на опаленні з їх допомогою

Новини компаній

Енергоефективні вікна є одним із ключових елементів енергоефективного будинку. Ці вікна забезпечують максимальну ізоляцію, що допомагає зберігати тепло в будинку в холодний період року та зменшує витрати на опалення. У цій статті ми розглянемо, як енергоефективні вікна можуть зменшити ваші витрати на опалення та як їх вибрати.

Енергоефективні вікна

Енергоефективні вікна

Як працюють енергоефективні вікна?

Енергоефективні вікна складаються з двох або більше склопакетів, між якими є повітряний проміжок. Цей проміжок заповнюється газом, який забезпечує кращу ізоляцію. Крім того, у більшості вікон використовуються спеціальні покриття на склі, які зменшують теплопровідність вікна.

Енергоефективні вікна зменшують витрати на опалення, оскільки зберігають тепло. Зазвичай, втрати тепла в будинку відбуваються через вікна, а саме через рами та скло. Якщо ваші вікна не мають гарної ізоляції, тепло буде втікати з будинку, що змушує вас витрачати більше енергії на опалення. З енергоефективними вікнами ви можете зменшити втрати тепла, що дозволить вам зменшити витрати на опалення.

Енергоефективні вікна

Енергоефективні вікна

Як вибрати енергоефективні вікна?

Перш за все, при виборі енергоефективних вікон важливо звернути увагу на рейтинг енергоефективності вікна. Цей рейтинг показує, наскільки ефективно вікно зберігає тепло.

Важливо зазначити, що енергоефективність, визначається за допомогою коефіцієнта теплопровідності. Цей коефіцієнт вказує на те, яку кількість тепла проходить через вікно за певних умов. Чим менший коефіцієнт теплопровідності, тим менше тепла втрачається через вікно, тим більш енергоефективне вікно.

Одним із найпоширеніших матеріалів для виготовлення енергоефективних вікон є ПВХ. Цей матеріал є досить міцним, має високу термічну стійкість, не піддається корозії та не вимагає особливого догляду. Крім того, ПВХ вікна мають високу герметичність, що дозволяє зменшити кількість проникнення повітря та вологи у приміщення.

Однак, крім матеріалу вікна, є декілька факторів, які також впливають на його енергоефективність. Один з таких факторів - це склопакет. Склопакети, що складаються з двох або більше скляних панелей, з проміжком між ними, заповненим газом, мають кращу теплоізоляцію, ніж одинарне скло. Крім того, важливо враховувати якість установки вікна, а також якість ущільнювачів.

Також можна встановити спеціальні енергозберігаючі склопакети, які мають покращену енергоефективність. Ці склопакети містять покриття, яке відбиває тепло в приміщення, а також заповнені інертним газом з високим коефіцієнтом теплоізоляції.

Енергоефективні вікна

Енергоефективні вікна

Додаткові елементи, які впливають на енергоефективність вікна

Інші елементи, які можуть допомогти підвищити енергоефективність вікон, це установка підвіконників і жалюзі. Підвіконники можуть допомогти зменшити втрати тепла знизу, а жалюзі можуть утримувати тепло всередині приміщення в холодну пору року. Крім того, жалюзі можуть допомогти зменшити надмірне нагрівання кімнати влітку, зменшуючи навантаження на систему кондиціонування повітря.

Завжди слід пам'ятати, що енергоефективні вікна - це інвестиція, яка повернеться вам у вигляді значних економій на опаленні та кондиціонуванні повітря упродовж багатьох років. Це також є дієвим кроком у збереженні енергії та зниженні викидів вуглекислого газу.

Якщо ви хочете знизити свої рахунки за енергоспоживання, енергоефективні вікна - це один з найкращих способів цього досягнути. Не забувайте про правильне встановлення та обслуговування таких вікон, щоб забезпечити найкращу ефективність і довговічність вашої інвестиції. А допомогти Вам з правильним вибором та зробити всю роботу під ключ допоможе компанія Вікна КОРСА, яка вже не один рік працює на ринку України та має дуже великий досвід, який підтверджений багатьма нагородами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...