• Головна
  • В Запорізькій ОВА говорять, що питання розблокування реєстрів в процесі розв’язання
13:36, 8 березня 2023 р.

В Запорізькій ОВА говорять, що питання розблокування реєстрів в процесі розв’язання

​​Запорізька обласна військова адміністрація просить розблокувати електронні реєстри. 

Про це повідомили в адміністрації. 

27 лютого набрав чинності наказ Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 20.02.2023 № 56. Наразі вся територія Запорізької області, у тому числі м. Запоріжжя, включено до переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії або тимчасово окуповані. У зв’язку з цим було припинено доступ користувачів до єдиних та державних реєстрів/інформаційних систем.

Так, в порядку виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1364 від 6 грудня 2022 року «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» обласною військовою адміністрацією у визначені терміни надано пропозиції до формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Згідно зі статтею першою Закону України «Про оборону» № 1932-XII від 6 грудня 1991 року рішенням Головнокомандувача Збройних Сил України визначається район воєнних (бойових) дій - частина сухопутної території України, повітряного або/та водного простору, на якій впродовж певного часу ведуться або/та можуть вестися воєнні (бойові) дії.

Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 02.01.2023 року №1 «Про визначення районів ведення воєнних (бойових) дій» з 01 по 31 грудня 2022 року вся територія Запорізької області визначена районом ведення воєнних (бойових) дій. Відповідні пропозиції з урахуванням визначених Наказом територій направлені Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій для подальшого погодження проєкту наказу з Міністерством оборони України.  

Відтак, Наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 22.12.2022 № 309, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 грудня 2022 року за № 1668/39004, затверджено Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф, із включенням всієї території Запорізького району Запорізької області як території, на яких ведуться (велися) бойові дії. 

З початку 2023 року змінився склад визначення територій, де ведуться бойові дії. Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України від 01.03.2023 року № 52 «Про визначення районів ведення воєнних (бойових) дій» районом бойових дій визначено лише окремі територіальні громади Василівського та Пологівського районів області. 

Відтак, листом Запорізької обласної військової адміністрації від 03.03.2023 року подано пропозиції змін до Переліку відповідно до зазначених наказів Головнокомандувача Збройних Сил України й виведення територій Запорізького району з Переліку територій, на яких ведуться активні бойові дії. Після набуття чинності відповідного наказу Міністерством щодо змін до Переліку території електронні реєстри будуть розблоковані.

Нагадаємо, 061 роз'яснював, що означають для мешканців закриті зареєстри

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Реєстр #міністерство #запоріжжя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...