• Головна
  • Як проводиться перевірка на детекторі брехні в Запоріжжі
Новини компаній
15:00, 17 лютого 2023 р.

Як проводиться перевірка на детекторі брехні в Запоріжжі

Новини компаній

Є професіонали, які бачать по людині, коли вона бреше: оцінюють її рухи, напрям погляду, зміни у тембрі голосу. Проте, такими уміннями володіє дуже незначна кількість населення. Що ж робити решті людей, яким вкрай необхідно взнати правду, але звичні способи це зробити не допомагають? Пройти детектор брехні у Запоріжжі. Ця абсолютно безболісна та безпечна для здоров’я процедура уже давно користується популярністю в Європі. До України вона дійшла відносно недавно, проте, цією послугою вже користуєтьсявелика кількість солідних організацій. Для звичайних громадян перевірка на детекторі брехні у Запоріжжі також набирає актуальності.

Тестування проходить у два етапи. Спершу, замовник домовляється про зустріч із поліграфологом. Вони детально обговорюють тему та визначають запитання, на які потрібні відповіді. Клієнт оплачує процедуру та проходить інструктаж щодо того, як підготувати опитуваного до процесу.

Наступний етап - перевірка на поліграфі. Вона починається з ознайомчої розмови з респондентом: йому пояснюють, як буде проходити процес та беруть з нього письмову згоду на проведення усіх необхідних заходів.

Після цього, за допомогою давачів живлення, до нього приєднують сам поліграф. Експерт ставить опитуваному низку простих запитань, відповідь на які не викликає особливої емоційної реакції. Таким чином, апарат робить заміри показів реакцій організму у спокійному стані. Потім, спеціаліст переходить до заздалегідь підготованих запитань, які напряму стосуються теми зустрічі. Коли людина відповідає брехнею, її частота серцевих скорочень, тиск, пульс, потовиділення неконтрольовано змінюються. Детектор це фіксує, а поліграфолог порівнює із попередніми показами й робить відповідний висновок. Весь процес триває до 3 годин, в залежності від складності запитань, їх кількості та швидкості реакції респондента.

Точність такої процедури становить близько 97%. Основна частина результату залежить саме від поліграфолога – від його знань та досвіду. Проте, такі фактори як температура, стан здоров’я опитуваного, погано прикріплені датчики також впливають на результат.

У яких питаннях стануть у пригоді послуги поліграфолога?

-Родинні конфлікти (перевірка на детекторі брехні у Запоріжжі підтвердить або спростує підозри у подружній невірності, обманах, секретах, приховуванні доходів, наявності позашлюбних дітей, фізичному або моральному насильстві)

-Кримінальні справи (у випадках, коли особа дійсно скоїла злочин, можна не лише довести її вину, але й дізнатися багато подробиць події)

-На співбесіді (пройти детектор брехні у Запоріжжі запрошують осіб, які планують найматися на роботу для того, щоб визначити, чи відповідає дійсності уся інформація, вказана в резюме)

-Систематичні перевірки штату (тестування на предмет скоєння трудових злочинів, таких як розкрадання майна або грошей, фінансові махінації, злив комерційної таємниці, хабарництво тощо. На підприємствах, з якими ми співпрацюємо, річна сума крадіжок сягає 100 000 гривень, у той час, як перевірка працівника вартує близько 3 тисяч гривень. Такі тестування персоналу допомагають організаціям уникнути значних збитків.

-Особисті справи (коли необхідно взнати певну інформацію про людину: її стан фізичного та психічного здоров’я, наявність нікотинової, алкогольної, наркотичної, ігрової залежності, участь у сумнівних організаціях, зв’язки з кримінальним світом тощо.)

Ціна на детектор брехні у Запоріжжі формується окремо у кожному випадку, адже її величина напряму залежить від виду справи.

Правда – це те, чого заслуговує кожна людина. А перевірка на поліграфі -це дійсно швидкий та дуже точний спосіб відкрити істину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка на детекторі брехні #поліграф #детектор брехні #Ціна на детектор брехні у Запоріжжі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...