• Головна
  • Логіклабгрупа – товари для лабораторій від європейських виробників
Новини компаній
12:47, 19 січня

Логіклабгрупа – товари для лабораторій від європейських виробників

Новини компаній

Компанія Логіклабгрупа пропонує широкий спектр обладнання та витратних матеріалів для лабораторій контролю якості харчових продуктів, чистих приміщень, лабораторних приміщень клініко-діагностичних центрів та інших галузей промисловості. В нашому магазині Ви можете замовити лабораторне обладнання з доставкою по всій Україні. Однією з переваг нашої компанії є можливість створення лабораторій - від проєктування до монтажу обладнання. Це може бути лабораторія контролю якості харчових продуктів, чисте приміщення або ж лабораторне приміщення клініко-діагностичного центру. Ми готові запропонувати комплексні рішення та повний супровід угоди з підтримкою від юристів і спеціалістів з тендерних закупівель.

В асортимент нашого інтернет-магазину входить понад 20 000 найменувань, які включають широкий спектр товарів різної цінової категорії. Переважна більшість популярних товарних позицій є в наявності на нашому складі.

Логіклабгрупа – товари для лабораторій від європейських виробників, фото-1

Асортимент товарів інтернет-магазину Логіклабгрупи включає:

  • Хімічну сировину та реагенти (ДСЗ, аналітичні реагенти, амінокислоти, індикатори, харчові добавки та ін.)
  • Меблі для лабораторій і медичних центрів (столи, шафи, сейфи, стільці, кушетки та ін.)
  • Загальнолабораторне обладнання, зокрема для харчової галузі (вагове обладнання, водопідготовка, мікроскопи, потенціометричне та оптичне обладнання, теплотехніка та ін.)
  • Лабораторний посуд та аксесуари (ємності для зберігання, мірний посуд, сполучні елементи, холодильники, штативи, дозатори, аксесуари та ін.)
  • Медичне обладнання (центрифуги, пульсоксиметри, тонометри, аналізатори (біохімічні, гематологічні, імунологічні), електрокардіографи, експрес-тести на COVID-19)
  • Устаткування та витратні матеріали для експрес-контролю якості (ветеринарна діагностика, індикаторні смужки, контроль ГМО, алергенів, гігієни, мікотоксинів та ін.)

Логіклабгрупа є офіційним дистриб'ютором товарів європейських виробників, серед яких високоякісні хімічні реактиви Chem-Lab, автоклави для лабораторного посуду і мікробіологічних середовищ Raypa, системи очистки води Hydrolab, теплотехнічне обладнання Pol-Eko та інші. Ексклюзивною товарною групою є харчові автоклави TERRA Food-Tech, призначені для розробки і відпрацювання нових рецептур, для ресторанів та малого бізнесу.

Наші клієнти мають можливість придбати товари під замовлення, отримати гарантійне та постгарантійне обслуговування обладнання від наших сервісних інженерів. Продакт-спеціалісти допоможуть підібрати товар, враховуючи потреби та можливості Вашої лабораторії.

Якщо у Вас виникли питання стосовно певного товару або Ви хочете замовити лабораторне обладнання в інтернет-магазині https://logiclab.com.ua/uk, пропонуємо звернутися до наших менеджерів за телефонами +38 (044) 363-17-74, +38 (067) 011-17-74, +38 (050) 010-47-74 або відправити запит на нашу електронну пошту [email protected]

Наші фахівці опрацюють запит та запропонують можливі варіанти поставки товару.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...