• Головна
  • У Мелітополі вночі було знищено військову базу окупантів
16:51, 14 січня 2023 р.

У Мелітополі вночі було знищено військову базу окупантів

У Мелітополі вночі було знищено військову базу окупантів

Сьогодні, 14 січня, о 4 ранку пролунало 2 гучних вибухи у Мелітополі, також були чутні вибухи у Токмаку та Бердянську.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону «Єдині новини», передає 061.

За його словами, у Мелітополі нічний вибух стався у східній частині міста. За попередніми даними була уражена військова база окупантів на одному із захоплених заводів.

«Два надпотужних вибухи чуло все місто, Від вибухової хвилі повідкривало в деяких будинках вікна та двері. Результат цих вибухів – ліквідація чергової рашиської бази, що була сконцентрована в нижній частині міста», - зазначив Іван Федоров.

Так само рано вранці вибухало в районі розташування військових у Бердянську близько лісосмуги. А ще вночі ліквідовано пункт дислокації російських військових у Токмаку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Бердянську стався вибух в автомобілі місцевого гауляйтера.

Підписуйтесь на наш канал в Telegramщоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військова база #Мелітополь #Бердянськ #Токммак #армія окупанти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...