• Головна
  • Який має бути сейф для зберігання зброї
Новини компаній
18:00, 10 січня

Який має бути сейф для зберігання зброї

Новини компаній

Сьогодні нікого не здивуєш наявністю особистої зброї. Вона може слугувати різним цілям, проте кожен її власник повинен усвідомлювати свою відповідальність за її використання і зберігання. Будь-який вид зброї – холодна або вогнепальна – повинна мати своє місце, яке недоступне стороннім. Для цього якнайкраще підійдуть спеціалізовані сейфи для зброї

Який має бути сейф для зберігання зброї, фото-1

Вимоги до зберігання вогнепальної зброї

Будь-який вид вогнепальної зброї є предметом підвищеної небезпеки. Тому її правильне зберігання прописане в Наказі МВС №622 і є обов'язковим для кожного власника. Насамперед потрібно розуміти, що за недотримання цих правил володар зброї несе відповідальність. Однією з головних вимог є повне виключення можливості доступу будь-яких сторонніх осіб й домочадців. Відповідно і передача озброєння та набоїв також під забороною. Слід мати на увазі, що місце зберігання повинно бути розташоване за місцем прописки тієї особи, яке володіє ліцензією на зброю. Якщо у власника є необхідність переїхати, то потрібно повідомити органи правопорядку.

Гладкоствольне або нарізне озброєння в сейфі може зберігатись у зібраному або розібраному вигляді. В першому випадку зброя в обов’язковому порядку повинна бути розрядженою – патрон повинен бути видалений із патронника, “магазин” має бути від’єднаний.

Який має бути сейф для зберігання зброї, фото-2

Вимоги до зберігання холодної зброї

Як і власники вогнепальної зброї, кожен хто володіє холодною зброєю, повинен отримати на це дозвіл. Тут важливо розуміти, що на озброєння, яке належить до цієї категорії, діють аналогічні правила зберігання. Важливо розуміти, що безпека повинна бути у власника на першому місці. Нехтування правилами може привести до нещасних випадків. До прикладу якщо ножі, які відносять до холодної зброї, не будуть зберігатися у недоступному місці, то нею зможе легко заволодіти дитина. Щоб цього не сталось, навіть у разі використання сейфа важливо прослідкувати, щоб діти не знали коду для відкривання або не знали місце перебування ключа.

Який має бути сейф для зберігання зброї, фото-3

Вимоги до сейфа для зберігання зброї

Якщо у Вас вже є зброя, або з’явились плани з її купівлі, то купити сейф для неї можна в інтернет-магазині Svitzamkiv. Видів даних схованок є безліч і відрізняються вони не тільки габаритами й дизайном. Саме тому в разі виникнення питань з приводу вибору рекомендуємо звертатись до спеціалістів компанії на сайті телефонами 050 074 13 30, 067 624 64 00. 

В разі зберігання рушниць, пістолетів чи інших різновидів вогнепальної зброї в домашніх умовах, до сейфів висувається ряд вимог:

  • Конструкція схованки повинна бути виготовлена із металу товщиною не менше 3 мм.
  • У конструкції сейфа повинні бути передбачені кріплення до підлоги або стіни.
  • Сейф повинен мати не менше 2-х замків.

Важливим також є і місцерозташування самого сейфа. Не варто ставити його у прохідних місцях, таких як коридор чи вітальня. Відстань від вхідних дверей повинна бути не меншою, аніж 1,5 метра, до опалювальних приладів – не менше 1 метра, до вікна – не менше 0,5 метра. Для зберігання патронів схованка повинна бути обладнана спеціальним окремим відділом, який має окремий замок. Його називають трейзером, або патронним відділенням.

Існують і негласні правила у власників збройових сейфів. Законом не регламентується чи повинна мати конструкція схованки сертифікований захист від зламу чи дії вогню. Проте в разі зберігання дорогоцінного виду озброєння, краще обрати виріб із наявністю такого захисту. Для колекційних рушниць власники також надають перевагу сучасним моделям із надійним ударотривким склом у дверцятах. Воно дозволить гостям та відвідувачам оглянути екземпляри, навіть не відкриваючи сам сейф. 

У таких сейфах важливим є дизайн та внутрішнє компонування. Зручні ложементи для рушниць та місце на дверях для додаткових аксесуарів не стануть зайвими. Підсвітка всередині та приємне оздоблення зробить користування такою схованкою максимально приємною. Відомі виробники виготовляють подібні моделі із дерев’яною оббивкою різноманітних порід. Таким чином, схованка стане окрасою всього приміщення. 

Що стосується зручності, то краще за все надавати перевагу моделям з електронним кодовим замком. Замикати й відмикати сейф ним буде і швидше і безпечніше. Таким чином, власник може бути впевнений, що ключ не вкрадуть чи скопіюють. А в разі підозри, що хтось міг побачити пін-код, його можна змінити необмежену кількість разів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...