Новини компаній
16:45, 6 грудня 2022 р.

Послуги прибирання приміщень

Новини компаній

Компанія Екосолюшенс здійснює свою діяльність на перетині сфер клінінгових, будівельних та санітарних послуг, надаючи лише спеціальні види прибирання, впоратися з якими навіть за бажанням складно: прибирання після ремонту, пожежі чи затоплення, прибирання сильно захаращених та занедбаних приміщень та безліч суміжних послуг.

Прибирання приміщень, як вид професійного клінінгу, з кожним роком стає все більш звичною, можна сказати повсякденною, побутовою послугою. І справді, якщо витрачений на основній роботі час приносить більший дохід, ніж найм для прибирання клінінгової компанії, а така робота по дому не приносить задоволення – немає сенсу займатися прибиранням самостійно.

Міркування про доцільність доречні в тих випадках, коли для проведення прибирання не потрібне спеціальне дороге клінінгове обладнання, професійні миючі засоби або багато часу. З певними видами прибирання: після пожежі, затоплення, померлої людини, захаращених та занедбаних приміщень, впоратися самостійно вкрай складно.

Більшість клінінгових компаній прагне знайти свою вузьку нішу: одні займаються лише прибиранням автосалонів, інші – під'їздів багатоквартирних будинків та прибудинкових територій, треті – пропонують послуги генерального та поточного прибирання у будинках та квартирах.

Напрямок діяльності компанії Екосолюшенс – спеціальні види збирання.

Спеціальні види прибирання

Прибирання після ремонту починається з вивезення будівельного сміття і закінчується усуненням неприємних запахів після ремонту (фарби, стель, меблів). Ми надаємо послугу прибирання приміщення після ремонту «під ключ».

Прибирання після пожежі також потребує спеціального підходу, певного досвіду та спеціального обладнання. Часто вирішальним аргументом, що підштовхнув до звернення до клінінгової компанії, є сильний запах гару. Навіть якщо горіли лише натуральні матеріали, наприклад дерево, легкий, але постійний його запах може викликати у мешканців сильний дискомфорт. Спроби позбавитися запаху після пожежі за допомогою провітрювання можуть затягтися на багато місяців.

Прибирання захаращених приміщень та вивезення мотлоху також входять до переліку послуг компанії Екосолюшенс. Подібного виду роботи, як і інші види збирання, також мають безліч нюансів:

  • Вкрай складно самостійно оцінити обсяг мотлоху, який може накопичитися в квартирі. У нашій практиці були випадки, коли із 2-х кімнатної квартири доводилося вивозити до 60 м3 сміття;

  • Залежно від того, наскільки раціонально завантажений автомобіль мотлохом, може значно змінитися кількість його рейсів.

  • Часто в захаращених квартирах необхідна боротьба з комахами та дезінфекція.

Прибирання після затоплення - не просто збирання води та провітрювання, при неправильному осушенні приміщення є велика ймовірність того, що в ньому з'явиться пліснява, тому для таких завдань ми використовуємо лише спеціальне обладнання та строго контролюємо параметри мікроклімату.

Незважаючи ні на що, ми продовжуємо працювати та надаємо послуги у повному обсязі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Экосолюшенс #Екосолюшенс #Ecosolutions #уборка #прибирання #клінінг #клининг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...