• Головна
  • В Запоріжжі нетверезий водій легковика насмерть збив пішохода
13:39, 5 грудня 2022 р.

В Запоріжжі нетверезий водій легковика насмерть збив пішохода

В Запоріжжі нетверезий водій легковика насмерть збив пішохода

Смертельна ДТП сталася ввечері 4 грудня В Олександрівському районі Запоріжжя. Водій на "Nissan TIIDA" збив пішохода, який помер від отриманих травм.

Про це повідомили в поліції Запорізької області. 

52-річний водій їхав по Набережній магістралі та збив пішохода, який швидко перетинав дорогу на неосвітленій ділянці поза пішохідним переходом. 42-річний пішохід помер від отриманих травм у кареті швидкої допомоги.

Згідно висновку медиків у крові водія виявили 0,71 проміле алкоголю. Авто у порушника вилучили. Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.286-1 УК України - порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння. 

Як раніше писав 061, у Запоріжжі на “гарячому” затримали шахрая, який ошукував літніх людей

<

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #пішохід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення