• Головна
  • Запорізьку міську раду маніпулятивно намагаються перевести в онлайн-режим
Політичні новини
09:00, 29 листопада 2022 р.

Запорізьку міську раду маніпулятивно намагаються перевести в онлайн-режим

Політичні новини

На чергову сесію Запорізької міської ради виноситься проект рішення, який дозволяє проводити сесії в режимі онлайн. Обгрунтування  необхідності прийняття проекту від автора проекта - "реалізація законодавчо закріпленої гарантії  - права на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування". Тобто основна мета проекта - безпека депутатів міської ради.

Олександр Константинов, депутат фракції "Європейська Солідарність" в ЗМР, який зараз боронить країну в лавах Збройних Сил України, пояснив, чому не можна приймати це рішення.

По-перше це дасть змогу депутатам міськради працювати з будь-якої точки світу. Та чи можна лишатися депутатам ЗМР, перебуваючи, наприклад, в росії? 

По-друге, навіть Верховна Рада працює в режимі офлайн, щоб забезпечити країну законодавчо.

По-третє, це знизить рівень контролю за ситуацією на місцях.

І, нарешті, право на охорону здоров'я мають не лише депутати.

"Депутатство - це про відповідальність та обов'язок. Якщо ви хочете жити в більш безпечному місці, ніж Запоріжжя - можна скласти мандат й жити в іншому місті. Якщо хочете бути депутатами  - будьте поруч зі своїми виборцями, які залишились в Запоріжжі і які потребують прийняття рішень міською владою. 

А про конституційні права на безпеку розкажіть лікарям, поліцейським, ДСНСникам, комунальникам, які розбирають завали, людям, які не можуть виїхати з міста або сім'ям загиблих військових", - каже депутат фракції "Європейська Солідарність" в Запорізькій міській раді Олександр Константинов.

Він також розповідає, як на його думку, забезпечити безпеку: проводити сесії та засідення комісій не в міській раді, а в сховищах й показувати містянам, що міська рада майже в повному складі в місті й працює над вирішенням проблем міста.

Запорізьку міську раду маніпулятивно намагаються перевести в онлайн-режим, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Верховна Рада #Європейська Солідарність #Олександр Константинов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...