На Запоріжжі рятувальники знешкодили снаряди від «Смерчу» та приборкали пожежу, що спалахнула від артобстрілів

Впродовж доби піротехніки ДСНС виявили 2 касетних кумулятивно-уламкових елементи та 2 одиниці залишків від снарядів реактивної системи залпового вогню «Смерч» у населених пунктах Запорізького району. Всі виявлені вибухонебезпечні предмети знищені.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Запорізькій області, передає 061.
Крім того, 15 листопада рятувальники ліквідувалипожежу в Оріхові, яку спричиниливорожі обстріли. Так, вогнеборці приборкали загоряння господарчої споруди на площі 30 кв.м.
Від ГУ ДСНС для гуманітарного розмінування, ліквідації пожеж і надання допомоги залучалося 15 рятувальників та 5 одиниць техніки.
Підрозділи ДСНС перебувають в підвищеній готовності і на територіях, де тривають бої, після закінчення артобстрілів залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних подій.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що агресор обстріляв 18 населених пунктів у Запорізькій області
Підписуйтесь на наш канал вTelegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.