• Головна
  • У Запорізькій обллікарні рятують людей за допомогою багатофункціонального ангіографа TOSHIBA
Новини компаній
11:00, 23 вересня 2022 р.

У Запорізькій обллікарні рятують людей за допомогою багатофункціонального ангіографа TOSHIBA

Новини компаній

У Запорізькій обласній клінічній лікарні сьогодні ефективно вирішуються питання діагностики та лікування багатьох серйозних захворювань, таких як: інфаркт та інсульт, пухлина головного мозку, міома матки та інші. Без точної діагностики ефективне лікування яких, на жаль, стає неможливим. Для встановлення точного діагнозу лікар потребує більш інформативних методів дослідження. «Золотим» стандартом є коронарографія – інвазивне рентгенологічне дослідження судин.

Ангіограф - це багатофункціональний апарат, який дозволяє не тільки проводити високоточну діагностику, але й виконувати оперативні втручання при тромбозі судин, інсультах, інфарктах та розривах судин. З його допомогою можна чітко та оперативно визначити точне місце локалізації, розміри, характер новоутворень та швидко ухвалити рішення про подальше лікування.

У Запорізькій обллікарні рятують людей за допомогою багатофункціонального ангіографа TOSHIBA, фото-1

Хід процедури:

  • у стегнову артерію вводять спеціальний катетер;
  • завдяки рентгенівській камері його помірно підводять до серця;
  • коли катетер досягає коронарних артерій, вводиться контраст (спеціальна речовина), що поглинає рентгенівські промені, поширюється судинами серця з кров’ю та створює точне зображення судин на моніторі;
  • потік контрастної речовини фіксує спеціальний апарат – ангіограф. Завдяки чіткому зображенню спеціаліст отримує точну картинку стану судин, що дає можливість одразу провести стентування;
  • в ході проведення процедури пацієнт не відчуває болю, адже все проводиться під місцевою анестезією.
У Запорізькій обллікарні рятують людей за допомогою багатофункціонального ангіографа TOSHIBA, фото-2

Випадок пацієнта

У професіоналізмі фахівців Запорізької обласної лікарні переконався 67-річний житель нашого міста пан Олександр.

«У мене була аритмія й дружина наполягала аби я терміново звернувся до лікаря. У 2020 році я пройшов лікування у приватній клініці. Ситуація трохи покращувалася, але пізніше хвороба нагадувала про себе знову і знову, тому був змушений проходити лікування курсами. Я поїхав на дачу, а коли повернувся додому, мені стало погано. Як мені сказала дружина, протягом 12 годин лікарі проводили мені всі обстеження згідно з протоколом, а далі зробили процедуру стентування», – розповідає Олександр Едуардович.

За словами завідувача відділення рентгеноангіографії й ендоваскулярної хірургії Дмитра Руденка, пацієнту встановили 2 стенти. Стент – це спеціальний каркас, який дозволяє розширити судину серця і відновити кровопостачання. Після операції кілька днів пацієнт знаходився в реанімації. Пізніше, коли його стан стабілізувався, йому призначили терапію, спрямовану на зменшення зони інфаркту.

«Я веду здоровий спосіб життя, бо хочу бути здоровим! Лікарі доклали великих зусиль, щоб допомогти мені в цьому. Потрапивши сюди, одразу видно, що кожен знаходиться на своєму місці! Я радий що тут є такий апарат і дуже вдячний всій команді обласної лікарні за порятунок»», – додає Олександр Едуардович

Ангіограф Toshiba з кожним разом підтверджує свою багатофункціональність. Такі операції справді унікальні для Запорізького регіону та виконуються лише в обллікарні за допомогою ангіографа Toshiba. Його надважливість та ефективність підтверджено тисячами врятованих людських життів.

У Запорізькій обллікарні рятують людей за допомогою багатофункціонального ангіографа TOSHIBA, фото-3

Пацієнтам відділень кардіології та кардіохірургії ангіографія дозволяє дослідити судини та порожнину серця, перевірити стан клапанного апарату. Цей метод є якісним та достовірним у діагностиці коронарних артерій. Головне, що якіснішого дослідження коронарних артерій (коронарографії) у Запорізькій області не існує. Ангіограф Toshiba дозволяє побачити все, що відбувається в судинах серця менше ніж 1 мм. Безпрецедентна якість картинки полегшує роботу хірургу, що зменшує тривалість операції та покращує прогноз для пацієнта.

«Сьогодні з упевненістю можна заявити про те, що нявність такого ангіографа в нашій лікарні допомагають рятувати життя тисячам пацієнтів», - наголошує Раміні Торія, лікар-хірург серцево-судинного відділення рентгеноангіографії та ендоваскулярної хірургії.

Результати роботи залежать насамперед від кваліфікації хірургів. Фахівці відділення рентгенангіографії та ендоваскулярної хірургії ЗОКЛ регулярно навчаються, вдосконалюючи свої вміння та професійні навички, паралельно впроваджуючи нові технології та хірургічні методики.

Турбують проблеми в області серця, мучать часті головні болі та інше? Досить відкладати візит до лікаря на потім! Дзвоніть до нашого контакт-центру прямо зараз, та записуйтесь на прийом до найкращих фахівців Запорізької обласної клінічної лікарні!

Контакт-центр:

(068) 812-97-76

(066) 146-03-17

Сайт: https://zokb.org.ua/?lang=uk

Фейсбук: https://www.facebook.com/zokb.official

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Запорізька обласна клінічна лікарня #коронарографія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Звільнений з полону росіян перший заступник мера Енергодара розповів про катівні та 138 днів в одиночній камері
У Запоріжжі виявили водіїв, які працювали на автобусних маршрутах та виконували перевезення без необхідних документів
Знищені документи і воєнний стан: що не так з комерційною забудовою біля обласної бібліотеки у Запоріжжі
У Запоріжжі головний лікар приватної клініки оформлював фіктивну інвалідність чоловікам призовного віку
Оголошення
live comments feed...