• Головна
  • Будівництво басейну з бетону – плаваємо у себе вдома
Новини компаній
17:32, 14 вересня 2022 р.

Будівництво басейну з бетону – плаваємо у себе вдома

Новини компаній

 Здавалося б, нездійсненна мрія, але все цілком реально! З яким би задоволенням багато хто з нас поплавав у своєму власному басейні на задньому дворі будинку, після чого б розмістився на зручному шезлонгу, засмагаючи під променями сонця. Однак зробити подібне насправді не так вже й просто.

Як швидке рішення можна використовувати надувні та каркасні моделі басейнів, але вони не такі зручні та презентабельні. Для тих, хто мріє про справжню плавальну споруду, цей матеріал буде дуже цікавим, адже ми сьогодні розберемо будівництво басейну з бетону.

Побудувати бетонний басейн – дуже складне завдання, що потребує знань та досвіду. Мало хто зважиться зробити таке своїми руками, але умільці все ж таки знаходяться. Якщо серед наших читачів трапляться такі люди, їм варто врахувати багато моментів, про які ми говоритимемо сьогодні.

Також варто розуміти, які переваги і недоліки має бетонна конструкція. Адже для вас дійсно кращим варіантом може бути встановлення каркасного резервуара.

 Ось із чим вам доведеться зіткнутися – почнемо з позитивних моментів:

  • Ви отримаєте максимально міцну, жорстку та надійну конструкцію з усіх можливих.
  • Бетон є м'яким пластичним матеріалом, здатним приймати будь-які форми. Це дозволить вам залити чашу будь-якої конфігурації.
  • Через бетонну чашу можна провести різні комунікації, наприклад, встановити підводне освітлення, систему гідромасажу та інше.
  • Конструкцію можна обладнати сходами різного типу, підбираючи найбільш безпечний, зручний і красивий варіант.
  • Довговічність бетону при правильній заливці та експлуатації дуже висока - ніякі конкуренти не мають схожих характеристик.
  • Бетон можна прикрашати різними оздоблювальними матеріалами. В основному це кераміка, але є і сучасніші рішення – ПВХ плівка і т д.
  • Ну і як не відзначити чудовий вигляд такої споруди. Басейн виглядатиме багато та красиво, натякаючи на престиж своїх власників.

Бетонна чаша басейну може мати неправильну геометричну форму.

Зручні широкі радіусні сходи в басейні.

Зробити бетонну чашу прямокутної форми буде найпростіше.

Недоліків у бетонного басейну небагато, але вони досить суттєві, що й відлякує від себе потенційних власників:

 По-перше, як уже було сказано, робота зі зведення дуже складна та крім простого заливання бетону включає в себе заходи з гідроізоляції, встановлення гідротехнічного обладнання, обробки, підготовки котловану та інше.

По-друге, ціна готового басейну з бетону буде дуже високою. Сюди увійдуть витрати на всі матеріали та наймання фахівців – далеко не все можна зробити самому, для багатьох моментів присутність професіоналів є обов'язковою.

По-третє, терміни спорудження такої конструкції суттєво розтягнуті у часі. Тільки на затвердіння бетону піде 28 діб, додайте сюди інші заходи та отримаємо щонайменше 2 місяці, і це за умови безперебійного фінансування та роботи.

По-четверте, обслуговування такого резервуара потребує значних витрат часу та зусиль, тому у заможних будинках ці функції виконує спеціально найнятий персонал.

Якщо вас нічого не може відмовити від поставленої мети, і ви сповнені рішучості, то можете вивчати в інтернет всі можливі матеріали, що стосуються будівництва бетонних басейнів. Якщо ж хочете довірити цю справу професіоналам, то звертайтеся до нас – компанії ModernPools. Ми з радістю візьмемо всі клопоти по створенню вашого бетонного басейну на себе!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...