• Головна
  • Лікування міоми матки в Запорізькій обласній лікарні
Новини компаній
17:00, 31 серпня 2022 р.

Лікування міоми матки в Запорізькій обласній лікарні

Новини компаній

«Видалення матки» - страшний діагноз який боїться почути кожна жінка у разі виникнення проблем з інтимним здоров’ям. Воно й не дивно, адже зовсім нещодавно таке радикальне вирішення проблеми позбавляло представниць прекрасної статі не лише пухлини, але й можливості материнства.

На сьогодні точна причина виникнення цієї патології невідома. Протягом тривалого часу хвороба може протікати або зовсім безсимптомно, або заявляти про себе менструальними кровотечами, болями внизу живота, частим сечовипусканням та навіть закрепами. За відсутності належного лікування захворювання може почати прогресувати що згодом призведе до тяжких наслідків. Найкращі спеціалісти Запорізької обласної лікарні знають альтернативне вирішення проблеми міоми – емболізація маткових артерій.

Лікування міоми матки в Запорізькій обласній лікарні, фото-1

Що являє собою емболізація артерій?

ЕМА – це найсучасніший ендоваскулярний метод лікування міоматозних вузлів, що дозволяє позбутися проблеми без видалення органу. Такий малотравматичний метод направлений на ліквідацію міоматозних судин з метою відновлення нормального кровообігу жіночого органу. Вже за 3-6 місяців після проведення процедури, вузол значно зменшується в своїх розмірах.

До переліку переваг емболізації маткових артерій відноситься:

  • ЕМА – це щадна та малоінвазивна операція на матці;
  • дає можливість зупинити маткову кровотечу за 5 хвилин;
  • швидке післяопераційне відновлення;
  • мінімальна кількість ускладнень та протипоказань;
  • відсутність загального наркозу, що дозволяє уникнути втрати та переливання крові пацієнтці в ході операції;
  • відсутність післяопераційного болю

На базі Запорізької обласної лікарні емболізація маткових артерій проводиться із задіянням сучасного високотехнологічного ангіографа - Toshiba Medical Systems Corporation. Це дає змогу нашим спеціалістам максимально точно просканувати найдрібніші судини та провести ендоваскулярне втручання без значних розрізів на тілі жінки.

Лікування міоми матки в Запорізькій обласній лікарні, фото-2

Як проводиться процедура?

Процедура емболізації проводиться під місцевою анестезією та триває від 15 до 40 хвилин. Через мінімальний прокол на нозі жінки, по артеріях, які живлять матку, проводиться тонкий катетер. Далі хірург вводить емболізат (спеціальна речовина), дрібні частки якої блокують кровопостачання міоми. Через місяць пухлина зменшується у розмірах й не завдає жінці надоїдливого дискомфорту. Більш того, ЕМА дає можливість пацієнткам сміливо планувати вагітність й народити абсолютно здорових дітей.

Варто відзначити, вік пацієнтки не є перешкодою для проведення ЕМА, адже її можна виконувати в будь-якому віці. Наші фахівці дотримуються логічних кроків у своїй роботі та призначають лікування виходячи з кожного окремого випадку індивідуально. Не існує одного універсального методу, який стовідсотково підійде жінці. Саме тому в Запорізькій обласній клінічній лікарні проводяться всі можливі види операцій на матці, чого немає в інших медзакладах нашого міста та області.

Лікування міоми матки в Запорізькій обласній лікарні, фото-3

Жіноче здоров’я є досить тендітним, саме тому підхід до лікування має бути щадним та делікатним. Результат процедури на 90% залежить не лише від професіоналізму лікаря, але й від вашої довіри. В нас працюють найкращі спеціалісти, які забезпечать Вам максимально комфортні умови перебування в нашій лікарні.

Якщо почали турбувати проблеми із жіночим здоров’ям, не чекайте доки хвороба почне прогресувати! Терміново телефонуйте до нашого контакт-центру, та записуйтесь на прийом до кращих спеціалістів Запорізької обласної лікарні!

Контакт-центр:

(068) 812-97-76

(066) 146-03-17

Сайт: https://zokb.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/zokb.official

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Запорізька обласна клінічна лікарня #лікування міоми матки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...