
22:35, 28 серпня 2022 р.
Ворог обстрілює Енергодар
В Енергодарі ворог гатить по третьому та п’ятому мікрорайонам.
Про це в Телеграмі повідомляє міський голова Енергодара Дмитро Орлов.
Попередньо відомо про потрапляння в одну з квартир будинку по Воїнів - Інтернаціоналістів.
За словами мера міста Дмитра Орлова, інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється.
В сусідніх будинках місцями вибило шибки. Є займання припаркованих у подвір’ї авто.
"Дотримуйтеся привила двох стін та під час обстрілів ні в якому разі не підходьте до вікон!", - написав Орлов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
11:13, 15 червня
12:51, 22 червня
86
13:33, 17 червня
46