
10:13, 26 серпня 2022 р.
Всі енергоблоки Запорізької АЕС відключені від енергомережі - Енергоатом
Станом на 9:00 26 серпня всі енергоблоки Запорізької АЕС відключені від енергомережі.
Про це повідомляє Енергоатом.
Власні потреби станції в електроживленні наразі забезпечуються через відремонтовану лінію з енергосистеми України.
Лінія видачі потужності ЗАЕС в енергосистему України також відновлена, ведуться роботи з підготовки підключення двох енергоблоків ЗАЕС до мережі.
Зауважень до роботи обладнання та систем безпеки немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:19
Вчора
17:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
18:29, 14 червня
10:44, 19 червня
15:51, Вчора
11
