
05:14, 24 серпня 2022 р.
Ворог знов атакував інфраструктурний об‘єкт одного з районів Запоріжжя
Російські війська завдали ще одного удару по Запоріжжю.
Як повідомляє в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв, близько четвертої години ранку ворог атакував інфраструктурний об‘єкт одного з районів міста.
"На місці вже працюють відповідні служби. Інформація щодо постраждалих уточнюється", - написав він.
Удар стався під час повітряної тривоги, яка тривала всю ніч.
Нагадаємо, близько опівночі ворог обстріляв Шевченківський район міста та завдав удару поблизу Комунарського району. Відомо, що влучили в один з інфраструктурних об’єктів. В ОВА запевнили, що жертв немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:48, 5 червня
10:09, 11 червня
11
14:09, 4 червня
3
09:29, 1 червня
41
