• Головна
  • В Запорізькій обласній лікарні можна зробити процедуру колоноскопії безкоштовно
Новини компаній
17:00, 19 серпня 2022 р.

В Запорізькій обласній лікарні можна зробити процедуру колоноскопії безкоштовно

Новини компаній

Колоноскопія – це унікальне дослідження термінальних відділів кишкового тракту, що дозволяє дослідити структуру товстого кишківника, а саме – стан слизової оболонки по всій його довжині. За свої широкі можливості, колопроктологи віддають належну перевагу такому методу діагностики.

В Запорізькій обласній лікарні можна зробити процедуру колоноскопії безкоштовно, фото-1

Можливості та переваги колоноскопії

Процедура триває від 30 хвилин, за наявності додаткових маніпуляцій і оперативних втручань може тривати до однієї години. Переваги полягають в тому, що вона допомагає оцінити рухову активність, діаметр просвіту, зміни слизової шару кишківника та візуалізувати такі утворення як: поліпи, пухлини, рубці, тріщини, ерозії та виразки. Окрім того, це дає змогу не лише виявити патологію, але й одночасно провести лікування з її видалення.

В нашому відділенні приділяється особлива увага комфорту пацієнта, який проходить дослідження: від внутрішньовенної седації, до одноразової білизни, що дозволяє максимально закрити ділянки інтимних органів.

На базі нашої лікарні наявне високоякісне обладнання: сучасна ендоскопічна стійка Olympus EVIS EXERA III, яка підтримує HD-технології візуалізації та забезпечує чітку деталізацію. Дане обладнання оснащене вузькоспектральним режимом, що дає змогу виявляти найдрібніші патології, діагностувати злоякісні утворення на ранніх стадіях та філігранно видалити їх.

В Запорізькій обласній лікарні можна зробити процедуру колоноскопії безкоштовно, фото-2

Підготовка до процедури

Аби лікар міг виявити найменші новоутворення в кишківнику, до процедури слід готуватися досить ретельно:

  • спеціальна безшлакова дієта на 2-3 дні;
  • за день до дослідження не слід взагалі вживати їжу, тільки рясне пиття;
  • лікар призначає спеціальні препарати, які дозволяють повністю очистити кишківник.

Наразі серед населення спостерігається досить велика тенденція росту колоректального раку. Основними чинниками які можуть спричинити появу онкопатології є - навколишнє середовище, їжа, стреси, нервові зриви, запальні захворювання кишківника тощо. Найгірше те, що більшість пацієнтів навіть не підозрюють про розвиток «внутрішніх» патологій та не звертаються вчасно по допомогу. Як показує практика, проведення колоноскопії та своєчасне видалення новоутворень під час процедури, у 90% випадків допомагає запобігти прогресуванню хвороби на ранніх стадіях.

В Запорізькій обласній лікарні можна зробити процедуру колоноскопії безкоштовно, фото-3

Ми гарантуємо максимальну безпеку та стерильність в ході проведення процедури, оскільки в нашому відділенні наявні необхідні умови для належної обробки обладнання (сучасні машини для обробки та стерилізації ендоскопів). В нашій команді працюють спеціалісти вищої категорії, які в досконалості володіють методикою колоноскопії. Вони зроблять все від себе залежне, аби процедура пройшла безболісно та з найменшим відчуттям дискомфорту.

Як часто слід проводити процедуру

За словами завідувача відділенням ендоскопії Запорізької обласної клінічної лікарні Олександра Денисенка, - «для того аби запобігти різного роду патологій, слід своєчасно проходити діагностику колоноскопії, як мінімум – раз на п’ять років, за умов відсутності скарг пацієнта. Особливо це стосується категорії пацієнтів 40+. Якщо виникають найменші занепокоєння, наполегливо радимо не соромитися, а одразу звертися до нас по допомогу. Особлива увага лікаря що направляє до нас пацієнта на дослідження, повинна бути до пацієнтів зі спадковим анамнезом, якщо його найближчі родичі мали онкопатологію кишківника. Такі пацієнти потребують більш ретельного догляду».

В Запорізькій обласній лікарні можна зробити процедуру колоноскопії безкоштовно, фото-4

Якщо відчуваєте дискомфорт, біль або інші симптоми, не зволікайте, звертайтеся до фахівців ендоскопічного відділення нашої лікарні, які допоможуть вам в делікатному вирішенні вашої проблеми. Своєчасна діагностика є запорукою швидкого та успішного лікування захворювань!

Наш сайт - https://zokb.org.ua/?lang=uk

Наша сторінка у facebook - https://www.facebook.com/zokb.official

Телефони контакт-центру:

(068) 812-97-76

(066) 146-03-17

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...