
15:58, 16 серпня 2022 р.
Ворог знищив ще одну історичну будівлю на Запоріжжі
Під ворожий обстріл потрапила пристанційна житлова будівля для залізничників станції Гуляйполе. Будинок є частиною цілого історичного комплексу пристанційних споруд, що були зведені поруч з вокзалом у кінці ХІХ-початку ХХ ст.
Про це повідомляє група "Гуляйпільські старожитності" у Фейсбуці.
Зазначається, що сама станція з вокзалом була відкрита у 1898 році разом із будівництвом гілки Бердянськ-Чапліне.
Нагадаємо, ворог намагається захопити Гуляйполе з перших днів війни. Через те, що місто чинить опір, окупанти назвали його "злим містом".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Карпатах, Львові та Львівській області: готелі, бази відпочинку, SPA, басейни та розваги
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
15:20, 22 червня
08:02, 22 червня
7
15:07, 18 червня
7
15:20, 22 червня
