
16:39, 15 серпня 2022 р.
У Енергодарі пролунали вибухи: містян просять не залишатися на вулицях

У тимчасово окупованому Енергодарі повідомляють про нові вибухи. Містян просять залишатися у безпечних місцях.
Про це повідомляє 061 з посиланням на допис мера Енергодара Дмитра Орлова.
О 16:16 мер Енергодара написав про звуки вибухів в районі стели і молитовного дома. Жителів міста закликають бути обережними і не залишатися на вулицях.
Раніше 061 повідомляв, що Верховна Рада звернулася до міжнародної спільноти про необхідність визнання актом ядерного територизму дій росії на ЗАЕС.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення