
21:49, 12 серпня 2022 р.
В Мелітополі окупанти розмістили військову базу в лікарні, - мер
В тимчасово окупованому Мелітополі загарбники розмістили чергову свою військову базу на території лікарні.
Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.
За його словами, окупанти продовжують ховатись за спинами цивільних мешканців.
Він зазначив, що наразі шляхів евакуації з міста два: через Василівку або через Крим. На російському блокпосту у Василівці в черзі на виїзд на підконтрольну Україні територію зібралось вже понад 5000 людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:56, 9 червня
00:03, 2 червня
132
09:48, 4 червня
80
20:52, 1 червня
9
15:25, 29 травня
8
