
12:30, 8 серпня 2022 р.
Запорізькі патрульні супроводили до лікарні авто з немовлям, якому стало зле після дводенного шляху евакуації з Херсонщини
У суботу на блокпосту до запорізьких патрульних за допомогою звернувся чоловік: в його автівці знаходилась сім’я з малюком, якому стало зле. Дитині всього два тижні, ймовірно, в неї стався тепловий удар під час евакуації з Херсонщини - в літню спеку дорога зайняла дві доби.
Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції України, передає 061.
Патрульні на службовому авто зі спецсигналами супроводили автівку з ледь притомним немовлям до лікарні. Зараз маленький Марк перебуває під наглядом медиків.
Як раніше писав 061, в бригаді ТрО на Запоріжжі служить наймолодше подружжя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Запоріжжі влітку 2026: басейни, локації, розваги
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
15:20, 22 червня
18:29, 14 червня
