
13:19, 3 серпня 2022 р.
Мер Енергодара розповів про нічні вибухи
Минулої ночі в Енергодарі було доволі голосно - місцеві мешканці чули вибухи.
За інформацією міського голови Енергодара Дмитра Орлова, мешканці міста чули вибухи в межах промислової та реакреаційної зон Енергодара. Летіло саме в бік міста.
"Попередньо відомо, що окупанти запустили ракети з сусідніх сіл (в радіусі кількох десятків кілометрів) з метою звинувачення потім ЗСУ в обстрілі міста", - написав він.
Саме мешканці села спостерігали за "діяльністю" окупантів і підтвердили вильоти саме від них.
Інформації про постраждалих внаслідок нічних провокацій окупантів немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Запоріжжі влітку 2026: басейни, локації, розваги
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
19:08, 10 червня
2 164
22:28, Вчора
3
18:29, 14 червня
1
