• Головна
  • У Запоріжжі виявили перевищення концентрації сірководню в повітрі
16:51, 1 серпня 2022 р.

У Запоріжжі виявили перевищення концентрації сірководню в повітрі

У Запоріжжі виявили перевищення концентрації сірководню в повітрі

Фахівці центру контролю та профілактики хвороб за допомогою мобільної еколабораторії здійснили виміри якості атмосферного повітря вдень та вночі на території житлової забудови. Результат показав перевищення максимально допустимих концентрацій забруднюючих речовин, у повітрі.

Про це повідомили у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ, передає 061.

Протягом дня були проведені планові моніторингові дослідження вдень на вулиці Рекордна (Вознесенівський район), у нічний час в точках по вул. Космічна (Комунарський район), вул. Магістральна (Шевченківський район).

Дослідження проводились по забруднюючим речовинам: пил загальний, дрібнодисперсний пил діаметром 2,5 мкм та 10 мкм, оксид вуглецю, формальдегід, діоксид азоту, оксид азоту, озон, хлор.

Враховуючи значну кількість звернень від громадян, були відібрані проби атмосферного повітря для дослідження у санітарно-гігієнічній лабораторії установи на вміст фенолу, аміаку, сірководню.

Протягом доби відібрано для досліджень 9 проб атмосферного повітря та здійснено 12 вимірювань гамма-фону.

Зафіксоване перевищення нормативів вмісту забруднюючих речовин в атмосферному повітрі на вулиці Магістральній за показником сірководень – 0,0096 мг/м3, що в 1,2 рази вище ГДК.

Нагадаємо, що мешканці Шевченківського району міста неодноразово жалілися на сморід в атмосферному повітрі в останні тижні. У мерії повідомили, що подали скаргу до прокуратури щодо незаконної діяльності та спалювання певних речовин на території заводу напівпровідників. Наступний крок - виклик на розмову до міськради представників абразивного комбінату та перевірка підприємства. Повідомлялося також, що в районі абразивного комбінату спостерігається робота кількох незареєстрованих невеликих підприємств, діяльність яких призводить до шкідливих викидів у повітря.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#населення #люди #екологія #сірководень #перевірка. атмосферне повітря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...