• Головна
  • Виведення із запою – початок лікування алкоголізму
Новини компаній
11:46, 18 липня

Виведення із запою – початок лікування алкоголізму

Новини компаній

Алкоголізм – серйозна проблема, яка є вкрай актуальною не лише в Україні, а й у всьому світі. Щороку все більше людей страждають від цієї залежності. Саме тому так важливо забезпечити якісне лікування алкоголізму у Дніпрі та інших містах.

Найперше, що необхідно зробити – вивести людину із запою. Самостійно впоратися із цією проблемою дуже складно. І більшість пацієнтів потребують підтримки як близьких, так і фахівців. При цьому не лише медикаментозної, а й психологічної.

Виведення із запою – початок лікування алкоголізму, фото-1

Яким буває виведення із запою

Щоб допомогти людині вийти із запою використовують спеціальні медикаменти. Вони дають змогу ефективніше впоратися з інтоксикацією та вивести шкідливі речовини з організму. Є три варіанти проведення процедури:

З виїздом фахівця додому до пацієнта. У такому випадку процедура займає всього кілька годин, за які вдається істотно полегшити стан хворого. Зазвичай використовується, коли пацієнт не хоче відвідувати клініку, оскільки насильницьке лікування в Україні заборонено.

Амбулаторно. У разі проведення процедури займає до п'яти годин. При цьому пацієнт має приїхати до клініки.

Стаціонарно. Найтриваліший, але при цьому і найнадійніший варіант. У такому разі також використовуються медикаменти, але при цьому людина знаходиться в наркологічній клініці в Дніпрі, де отримує ширше лікування. Проміжок часу, який потрібен для лікування в першу чергу, залежатиме від того, в якому стані знаходиться хворий, а також від рекомендацій лікаря.

Як проходить лікування вдома

Такий варіант може бути добрим рішенням, коли пацієнту потрібне лікування, але він не хоче лягати в клініку. Фахівець приїжджає до будинку, де проводить огляд та:

Ставить крапельницю. Вона допомагає вивести з організму шкідливі речовини. У такий спосіб стабілізується стан пацієнта.

Дає снодійний препарат.

Надає вітамінну та лікарську терапію.

Склад крапельниці може бути різним. Він буде залежати від стану пацієнта та його особистих особливостей, наприклад, наявності алергії чи хронічних захворювань. Варіант актуальний у випадках, коли запій триває не більше трьох днів, а людина не перебуває у критичному стані.

Як проходить амбулаторне лікування

Проведення такого лікування можливе лише за згодою самого пацієнта. У такому разі лікарі можуть провести більш істотну діагностику та взяти всі необхідні аналізи. Лікувальний курс також включатиме крапельницю, терапевтичні дії, консультацію з психологом та іншими фахівцями.

Виведення із запою – початок лікування алкоголізму, фото-2

Як проходить стаціонарне лікування

Таке рішення буде найбільш актуальним для людей, які вже тривалий час перебувають у стані алкогольного отруєння, тобто людям, чий стан має хронічний характер.

Завдяки тому, що людина перебуває в лікарні, є можливість щодня ставити їй кілька крапельниць. Зазвичай у пацієнтів у такому стані також є проблеми із засинанням та зі сном загалом. Щоб стабілізувати цей процес, використовуються снодійні препарати. Заспокійливі – входять до лікувального курсу. З їхньою допомогою вдається забезпечити здоровий сон. Людина відновиться і прийде у нормальний стан набагато швидше.

Цей варіант лікування є найбільш надійним початком позбавлення залежності від усіх трьох. Коли організм пацієнта очиститься, і він прийде в норму, він сам зможе вирішити, чи потрібно йому подальше лікування, чи ні. Наступний крок, який можна буде зробити, – це кодування від алкоголю у Дніпрі.

Важливо враховувати, що професійні клініки надають послуги анонімно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...