Новини компаній
10:05, 20 червня

Тренди веб-дизайну в 2022 році

Новини компаній

Можна сказати, що сьогодні веб-індустрія переживає бум. Багато бізнесів частково або повністю перейшли в онлайн. Конкурентна боротьба в інтернеті стає все більш жорсткою. І веб-дизайн у ній – один із головних інструментів. Тому, коли ви замовляєте розробку сайтів, враховуйте, які тренди зараз діють у веб-індустрії і що дозволить залучити вам максимальну кількість користувачів.

Перше враження – найважливіше

Коли користувач опиняється на сайті, дуже важливо справити на нього враження. Оскільки, якщо йому щось не сподобається, достатньо одного кліку мишкою, щоб назавжди закрити портал. І тут варто забезпечити не так привабливий вигляд, як:

  • Висока швидкість завантаження.
  • Зручне переміщення між сторінками та пошук.
  • Інтуїтивно зрозуміле розташування елементів.

Тільки якщо ці пункти забезпечені, можна говорити про хороший дизайн або поганий. Адже якщо сторінка дуже довго вантажиться, мало хто зможе оцінити, якою вона виглядає.

Основні тенденції дизайну сайтів в 2022 році

Насамперед слід виділити мінімалізм. Так, він вже дуже давно популярний, але й цього року залишається однією з найбільш трендових течій. Він ще не скоро покине цю нішу, тому що ставить головною метою – зручність та простоту. А це завжди подобається користувачам.

Інша популярна течія – акцент на типографіці. Оскільки текст є головним засобом спілкування в інтернеті і дає велике місце для творчого потенціалу, використовувати його як центральний елемент - гарне рішення.

Використання анімації також стає все більш популярним з кожним днем. Це яскравий тренд дизайну сучасного сайту. Незважаючи на очевидні переваги даного елемента, при створенні сайтів слід враховувати, що вага анімації у поєднанні з поганим інтернетом можуть налякати користувачів, які не будуть довго чекати і закриють сторінку через декілька секунд. При цьому можна використовувати лише окремі анімовані елементи. Наприклад, анімований логотип. З одного боку це привертатиме увагу, а з іншого - не перевантажить користувача.

Тенденції дизайну сайтів постійно змінюються і часом встигнути за ними неможливо. Але однозначно можна стверджувати, що питання стилістики та оформлення сторінок спрямовані насамперед на збільшення потенціалу ресурсу. Тому одним з основних завдань веб-майстра, як і раніше, залишається забезпечення комфорту та зручності для відвідувачів на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...