
08:35, 7 травня 2022 р.
Російські окупанти обстріляли селище під Запоріжжям, зруйновано 20 будинків, - ФОТО
Вчора, 6 травня, російські війська продовжили обстрілювати мирні населені пункти Запорізької області. Ворог наніс артилерійські та авіаційні удари по Оріхову і Гуляйполю, обстріляв Кам‘янське. Також внаслідок ворожого удару зруйновані будинки в селищі Новотавричеське Комишуваської громади.
Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю, передає 061.
Всього в Новотавричеському в результаті обстрілу російських військ різного ступеня пошкодженя зазнали 20 будинків мирних жителів. Постраждалих та загиблих немає. Фото наслідків ворожого обстрілу опублікували в Комишуваській ОТГ.
Як раніше писав 061, окупанти викрали голову Новобогданівської сільської ОТГ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Енергія руху: спортивні клуби та секції, які обирають у Запоріжжі
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
09:12, 23 червня
5
14:16, Вчора
78
