
16:45, 11 квітня 2022 р.
На Запорізькій АЕС зруйновані будівлі і обладнання на понад 18 мільярдів гривень

У “Енергоатомі” підрахували матеріальні збитки на ЗАЕС від дій російських окупантів.
Про це повідомляє 061 з посиланням на “Енергоатом”.
Під час обстрілів Запорізької АЕС російські окупанти пошкодили низку об’єктів. Матеріальні збитки від дій російських загарбників оцінюються у 18,3 мільярди гривень.
Сума складається з вартості пошкоджених будівель і обладнання під час штурму атомної станції, з яких корпус Учбово-навчального центру не підлягає відновленню. Корпусу будівлі Атоменергомашу, а також обладнання Атомремонтсервісу, яке знаходилося на ЗАЕС під час російської атаки.
Раніше 061 повідомляв, що окупанти риють окопи під Енергодаром.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення