
22:05, 8 квітня 2022 р.
Окупанти не пропустили колону автобусів до Бердянська, евакуації не буде
Колона автобусів у кількості 10 одиниць виїхали із Запоріжжя до Бердянська завантажені гуманітарною допомогою аби евакуювати людей.
Проте російські військові не пропустили колону в місто.
Про це у Телеграмі повідомляє Бердянська міська рада.
Повідомляється, що евакуації людей завтра, 9 квітня не буде.
Раніше планувалось, що колона вирушить о 7:00 з кільця в селі Азовське. Також нагадаємо, що окупанти заблокували автобуси, які мали вывезти людей з Мелітополя.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Енергія руху: спортивні клуби та секції, які обирають у Запоріжжі
Партнерський спецпроєкт
13:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
