
19:27, 7 квітня 2022 р.
Окупанти використовують Бердянський порт для перекидання озброєння, - Генштаб
Окупований військовими рф порт Бердянська використовується ними для перекидання озброєння, військової техніки та особового складу.
Про це повідомляє Генштаб ЗС України.
Також зазначається, що корабельні угруповання противника в акваторіях Чорного і Азовського морів продовжують виконувати завдання щодо нанесення ракетних ударів по території України, ізоляції району ведення бойових дій та ведення розвідки.
Як раніше повідомлялось, у Запорізькій області російські окупанти заборонили виїзд особам чоловічої статі у бік підконтрольної українській владі території. Також окупанти переписують чоловіче населення аби примусово мобілізувати.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:41, 26 грудня 2025 р.
60
14:29, 28 грудня 2025 р.
07:45, 28 грудня 2025 р.
6
17:30, 29 грудня 2025 р.
12:23, Вчора
78
