
23:07, 6 квітня 2022 р.
Колона з 11 автобусів, що виїхала в Мелітополь і Токмак, вимушена ночувати у Василівці
Сьогодні із Запоріжжя виїхала колона автобусів для евакуації мешканців Мелітополя і Токмака. 11 автобусів залишились на ночівлю в Василівці. Завтра зранку мають продовжити рух.
Про це написала віцепрем'єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
Вона також додала, що завтра із Запоріжжя вирушить колона автобусів для евакуації людей з Бердянська.
Сьогодні з Маріуполя та Бердянська на власних авто і автобусах до Запоріжжя доїхало 3686 людей. Серед яких 1171 - маріупольців, 2515 - Пологи, Василівка, Бердянськ, Мелітополь, Гуляйполе.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Запоріжжі влітку 2026: басейни, локації, розваги
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
