• Головна
  • На в’їзді до Бердянська стоїть колона автобусів для евакуації
14:34, 5 квітня 2022 р.

На в’їзді до Бердянська стоїть колона автобусів для евакуації

З Бердянська до Запоріжжя відправиться евакуаційна колона. Наразі на кільці поблизу села Азовському стоять 15 автобусів. 

Про це повідомляє Бердянська міська рада. 

Автобуси готові на відправку до міста Запоріжжя. Враховуючи те, що у Бердянську відсутній мобільний зв'язок та інтернет, цю інформацію просять передати мешканцям Маріуполя, які проживають у Бердянську, та мешканцям Бердянська. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердянськ #колона #автобуси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Проїзд по 25 гривень і маршрутки, яких не вистачає: чому у Запоріжжі різко підняли тарифи на проїзд і що з цим не так
Зарплата 2 млн гривень, купівля-продаж авто, орендоване житло: які статки очільника Запорізької обласної прокуратури Ярослава Михальчука
Два запорізькі ліцеї долучаться до експериментального проєкту МОН з профільної старшої школи
«Плануємо працювати далі»»: що відомо про ворожий удар по автопарку бензовозів у Запоріжжі
Оголошення