• Головна
 • Інноваційні технології та комфорт: у Запоріжжі відкривають надсучасну медичну клініку європейського рівня
Новини компаній
15:00, 31 січня 2022 р.

Інноваційні технології та комфорт: у Запоріжжі відкривають надсучасну медичну клініку європейського рівня

Новини компаній
Інноваційні технології та комфорт: у Запоріжжі відкривають надсучасну медичну клініку європейського рівня

Нещодавно у Запоріжжя відбулася визначна подія – презентація першої приватної клініки UniClinic, що не має аналогів на території Південного Сходу України по технічному оснащенню, інтер’єрними та екстер’єрними рішеннями, а найголовніше з потужної командою професійних лікарів.

На пресконференції про будівництво та подальшу роботу нової клініки у Запоріжжі розповіли саме ті, хто для її створення доклав величезних зусиль Марк Марченко - генеральний директор компанії-забудовника Sensar., Дмитро Рязанов - head-лідер та провідний хірург UniClinic., Максим Мятко - директор архітектурного бюро АІММ та Олег Іванов, офіційний представник SIEMENS.

Вiдкриття клiнiки, що розміщується на вулиці Святого Миколая, 27 в Олександрівському районі міста, заплановано на весну 2022 року. Зараз на території тривають фінальні будівельні роботи та оснащення медзакладу найновішим медичним обладнанням.

Клініка Запоріжжя загальною площею 7500 м2, є найбільшим та найпотужнішим приватним медичним закладом не тільки всього Південного Сходу України, а й України в цілому.UniClinic працює за 50 медичними напрямками та має 5 підрозділів:

 • хірургічний стаціонар
 • денний стаціонар
 • поліклініку
 • діагностичне відділення
 • лабораторне відділення

Універсальна клініка   має всі необхідні можливості для надання догоспітальної та госпітальної планової і ургентної медичної допомоги за всіма основними видами: екстрена, первинна, вторинна (спеціалізована), третинна (високоспеціалізована), паліативна.

Хірургічний стаціонар Клініки з блоком Інтенсивної терапії дозволяє у режимі 24/7/365 виконувати операції всіх видів складності за профілями: загальна хірургія, кардіохірургія, трансплантологія, судинна хірургія, ендоваскулярна хірургія, онкологія, пластична хірургія, мамологія, нейрохірургія, травматологія і ортопедія, гінекологія, урологія, проктологія, оториноларингологія та інші.

Денний стаціонар приймає пацієнтів для виконання лікарських призначень, проведення онкохіміотерапії з комфортним перебуванням в Клініці.

Поліклініка - це більше ніж 40 кабінетів за напрямками терапія, хірургія, педіатрія.UniClinic співпрацює з НСЗУ, тому кожен має можливість підписати декларацію з сімейним лікарем та обслуговуватись в Клініці за напрямом Сімейна медицина.

Діагностичне відділення UniClinic представляє собою високотехнологічний парк медичного обладнання експертного рівня останнього покоління, яке необхідне для виявлення та лікування захворювань, особливо на ранніх стадіях. В Клініці представлені такі світові виробники діагностичного обладнання як Hill-Rom, Trumf, Siemens Healthcare, General Electric, Karl Storz, Nihon Kohden, Medtronic, Fujinon, Alsa Apparecchi Medicali, Biomerieux, Sysmex, Bio-Rad, Roche Diagnostics, Vestfrost Solutions, Leica та інші.

Автоматизоване оснащення власної Лабораторії UniClinic дозволяє виконувати будь-яку надточну скринінгову діагностику біохімічного матеріалу.
Особлива увага в UniClinic приділяється безпеці та цілодобовому догляду за пацієнтами на всіх етапах перебування в Клініці, що реалізована за допомогою сучасних автоматизованих систем контролю і діджиталізації. Клініка має автоматизовані: центральне стерилізаційне відділення, кисневу станцію, систему постачання та розподілу медичних газів. Готель, ресторан, кафе, достатня кількість паркомісць для відвідувачів Клініки - створить необхідний комфорт та зручність. 

Головні ідеї створення UniClinic — сформувати єдиний медичний простір для вітчизняних та іноземних фахівців, де буде змога підвищувати свою кваліфікацію, влаштовувати медичні конференції та форуми, а також лекторії та майстер-класи для молодих працівників. Тож UniClinic має намір розвивати українську медицину та сформувати потужну спільноту висококваліфікованих лікарів.
«Ціль та задачі, які ми ставили перед собою при створенні UniClinic – це турбота про здоров'я пацієнта, його комфорт, а головне - надання своєчасної, доступної, ефективної, якісної та безпечної медичної допомоги. Дотримання міжнародних протоколів діагностики, профілактики та лікування – наші головні принципи роботи з пацієнтом, - коментує провідний лікар-хірург UniClinic, доктор медичних наук, професор Дмитро Рязанов. – Можливість для пацієнта отримати всі види медичних послуг в одному лікувальному закладі, від консультації, діагностичних і лабораторних досліджень до повноцінного лікування, хірургічних втручань, - є унікальною та гарантує своєчасну, повну та якісну медичну допомогу, у тому числі, екстрену. Висока кваліфікація лікарів Клініки, їх багаторічний досвід та командна робота створює єдиний механізм для збереження та відновлення здоров`я людини в UniClinic», - підсумував Дмитро Рязанов.

Будівництво Клініки реалізовано Запорізькою компанією-забудовником Sensar в співпрації з архітектурним бюро «АІММ».

Унікальна будівля UniClinic - це найяскравіший приклад поєднання сучасних та технологічних тенденцій в будівництві, які реалізує Sensar у своїх проєктах.Команда Sensar змогла спроєктувати та реалізувати на цьому об’єкті:

 • Кліматичну систему для забезпечення подачі повітря в усі приміщення Клініки
 • Контрольовану вентиляційну систему очищення повітря для операційних блоків, що класифікована за стандартами ISO 5
 • Систему обігріву стін в операційних блоках
 • Спеціальні приміщення для променевої апаратури із застосуванням рентгенозахисних матеріалів
 • Індивідуальну систему допуску в Клініку для забезпечення безпеки пацієнтів
 • Унікальний дизайнерський фасад, який буде виконаний на 100 % з протиударного скла

«Будівництво Клініки найвищого рівня для Sensar – це великий і впевнений крок у майбутнє. Пишаємось ще одним корисним проєктом для Запоріжжя», - відзначає Марк Марченко, генеральний директор компанії-забудовника Sensar.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#UniClinic #оборудование #медицина #презентация #технологии #Клініка Запоріжжя #унікальна клініка #багатопрофільна клініка Запоріжжя #мрт Запоріжжя #хірургічний стаціонар #Запоріжжя #хірург Запоріжжя #узi Запоріжжя
10,0
Високі оцінки користувачів за Полезность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...