• Головна
  • Друга молодість будинків: керуюча компанія пропонує інвестиції для ремонту багатоповерхівок
Новини компаній
09:00, 26 січня 2022 р.

Друга молодість будинків: керуюча компанія пропонує інвестиції для ремонту багатоповерхівок

Новини компаній

Проведення масштабних ремонтів в розстрочку і без відсотків. Скористатись такою пропозицією можуть як будинки ОСББ, так і звичайні будинки Запоріжжя, що обслуговуються в “Місто для людей”. Тепер роботи можна буде виконати авансовано, тому результати будуть одразу, а розрахунок - поступовий. Як отримати інвестиції, які умови для мешканців - про це детально розповідає керуюча компанія.

Більшість житлового фонду міста забудовувалась більше 50 років тому, та за цей час не бачила капітальних ремонтів. Застарілі системи центрального опалення, водопостачання, водовідведення, а також старі дахи потребують оновлення. В базовому типовому договорі передбачений поточний ремонт. Але він здійснюється за накопичені кошти, які залишаються на рахунку будинка після того, як проведені першочергові поточні роботи - освітлення місць загального користування, електропостачання ліфтів, дератизація та дезінсекція, перевірка димовентиляційних каналів, прибирання прибудинкової території тощо. На ремонт залишається не так багато, особливо якщо в будинку є боржники. То що ж робити, якщо ремонт потрібен вже зараз і у великому об’ємі?

В 2021 році працівники “Місто для людей” в Запоріжжі відремонтували більше 17000 кв.м. покрівель, замінили більше 6300 м.п. трубопроводів, більше 4800 од. запірної арматури, 5400 м.п. каналізації, 5500 м.п. електромереж, відремонтували 4700 м.п. міжпанельних швів, замінили більше 30 каналізаційних випусків, відремонтували з 4 десятки під’їздів в будинках, які обслуговує компанія. Слюсарі компанії дефектують мережі (оглядають їх, складають перелік необхідних оновлень), хауз менеджери оглядають будинки регулярно та фіксують, які ремонти необхідно виконувати. Тому результати роботи в 2021 році досить об’ємні, але є чітке розуміння, що цього мало у порівнянні з тим, скільки роботи ще попереду. 

Щоденно аварійна служба керуючої компанії отримує в середньому 50 викликів. Пориви трубопроводів, засмічення каналізації, поломки на електромережах - всього цього можна не допустити, якщо інженерні мережі та конструктивні елементи будуть нові.

На ремонт залишається не так багато, особливо якщо в будинку є боржники. То що ж робити, якщо ремонт потрібен вже зараз?

Як працюють інвестиції та чим відрізняється індивідуальний та інвестиційний договори?

В минулому році керуюча компанія виконала пілотний інвестиційний договір (для ОСББ), а також запропонувала пакети реновації будинків, що обслуговуються в компанії за індивідуальним договором. Така форма співпраці - чудове рішення для будинків, де необхідно виконати дуже об’ємні ремонти, а коштів для цього немає.

В будинку на Звенигородській, 18 пориви трубопроводів, засмічення каналізації та, як наслідок, підтоплення підвалу відбувались досить часто. Будинок більше 40 років не бачив капітальних ремонтів, а ті роботи, які виконувала керуюча компанія в рамках обслуговування - заміна каналізаційного випуску, часткові заміни труб та запірної арматури - були подібні до гасіння пожежі черпаками. На жаль, звичайний типовий договір на обслуговування не дає інших інструментів. Будинок створив ОСББ, а після цього уклав з керуючою компанією інвестиційний договір на повну заміну трубопроводів каналізації у підвалі та заміну всіх випусків каналізації. Завдяки такому договору компанія отримала юридичні підстави виконати всі роботи одразу, а будинок розраховується рівними сумами впродовж 12 місяців. Можна було б піти від зворотного - спочатку накопичити цю суму, а потім виконати ремонт. Але завдяки інвестиційному договору цей рік мешканці багатоповерхівки вже провели без аварій на каналізації.

Скористатись перевагами інвестиційного договору можуть будинки ОСББ.

Отримати інвестиції за індивідуальним (прямим) договором можуть будинки, що перебувають в управлінні компанії “Місто для людей”.

Обидва варіанти - це можливість виконати роботи швидко, а розраховуватись поступово.

Як отримати інвестиції на ремонт багатоповерхівки?

Для цього можна звертатися до компанії за номером 067 400 1008 щодо отримання інвестицій для ремонту в багатоповерхівці. Після цього з вами зв’яжеться спеціаліст, фахівець огляне будинок, оцінить фронт робіт, розрахує вартість, терміни виконання ремонту та терміни розрахунку за роботу. Важливо: розрахунок здійснюється без відсотків, визначена разом з мешканцями сума, розбивається на рівні частини.

Якщо обидві сторони влаштовують умови, ОСББ укладають інвестиційний договір. Звичайні будинки - індивідуальний договір, де прописуються деталі, звісно після проведення всіх необхідних процедур, зокрема, зборів. Потім виконуються домовлені роботи, і у будинка починається друга молодість - без аварійних ситуацій та в затишку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Керуюча компанія. Місто для людей. ОСББ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...