Новости компаний
09:00, 17 января

Хочеш дзена? Лузай насіння!

Новости компаний
Хочеш дзена? Лузай насіння!, фото-1

Здоровий спосіб життя — це велика справа: стежити за харчуванням, вчасно відпочивати та піклуватися про чистоту навколишнього середовища. Вибрали ЗОЖ? Отже, його принципи присутні у кожному вашому виборі від покупки автомобіля до перекусу на природі.

Чи можна вибрати перекус, у якому враховано все: і користь, і відпочинок, і екологічність? Звичайно! «Сан Саныч» уже запакував усе це в єдиний фермерський продукт — соняшникове насіння.

На відміну від багатьох інших снеків, насіння соняшника — продукт більш корисний і натуральний. Від «Сан Саныча» — ще й якісний. Адже наш «Сан Саныч» — експерт з насіння і знає в ньому толк. Йому відомі всі передові способи обсмажування та секрети досягнення чистого дзена у процесі його лузання. Фермери вже потурбувалися про городян, запропонувавши їм свій натуральний еко-продукт — насіння. Адже мешканці індустріальних зон і великих міст зазвичай не мають контакту з чистою природою. А якщо його немає, чому б не організувати собі природну оазу прямо посеред душного міста! Відкрив пачку насіння «Сан Саныч», вдихнув аромат ідеально обсмаженого насіння — і ти ніби на природі: під блакитним небом, бачиш жовті поля соняшників, що тягнуться до сонця, відчуваєш свіжий вітер на обличчі. Все довкола рідне, своє. Чистий релакс!

Можна ще доповнити відчуття улюбленим смаком: класичним чи солоним. Та який би ви не вибрали — це завжди смачно! А ласунчики оцінять лінійку Premium — особливий кондитерський сорт, великий калібр насіння. «Сан Саныч» вважає, що розмір має значення... Можеш вибрати собі підходящий.

Хочеш дзена? Лузай насіння!, фото-2

Що це означає?

Тепер у кожній акційній пачці «Сан Саныча» є можливість знайти картку та взяти участь в освітній дитячій програмі захисту екології.

Бажаєте навчити дитину дбати про екологію та прищепити любов до природи? Покажіть особистий приклад та дайте дитині можливість вчитися через гру. Саме через гру дітлахи легше розвиваються та засвоюють знання. Мудрий фермер «Сан Саныч» про це знає, тому придумав акцію: насіння — для родини, цікава еко-гра — для дитини. Тепер у пачках «Сан Саныча» є картки з доступом до цієї еко-гри!

 Що за гра така?

Еко-гра «Joykis врятуємо планету разом» - це розвиваюча гра зі змістом, яка навчить дітей дбайливому ставленню до природи та чистоти навколишнього середовища. Наприклад, елементарному: правильно сортувати сміття. Щоб оазис у місті мати, краще не смітити, ніж потім прибирати!

Дитина не лише потоваришує з невидимими супергероями, які рятують планету від забруднення, а й приєднатися до їх команди. Всі супергерої «Joykis врятуємо планету разом»  живуть у мобільному додатку, але потрапляють туди з пачок «Сан Саныча» за картками з унікальним QR-кодом.

Для кожної дитини «Сан Саныч» приготував супер-місію: знайти акційний пакет зі стікером, відкрити, дістати картку з унікальним QR-кодом та відсканувати його для мобільного додатка. Герой на волі!

У кожного персонажа є свій код і своя суперздатність. Більше карток — більше супергероїв, разом з якими можна:

  • збирати сміття та перетворювати його на біопаливо;
  • приборкувати енергію Сонця (її так багато в насінні соняшника);
  • збирати електромобіль;
  • обладнати морське судно найновішим водневим двигуном.

Порятунок планети — справа справжніх героїв, а насіння — їхня сила.

Зробив діло — лузай сміливо!

Хочеш дзена? Лузай насіння!, фото-3

Що робити батькам, поки дитина зайнята порятунком планети?

Фермерське насіння «Сан Саныч» дає батькам можливість релакснути. Напевне, вони весь день працюють на якихось підприємствах, і їхня праця пов’язана з високими фізичними та розумовими навантаженнями. Можливо, вони весь день збирають трактори, літаки, конструюють атомні електростанції чи модулі космічних кораблів, випікають бісквіти чи видають книжки. Недивно, що ввечері мозок хоче трішки зависнути. Можна робити це з користю.

«Сан Саныч» пропонує підтримати чудову національну традицію знімати напругу та стрес, лузаючи насіння. Це чистий український дзен!

Насолоджуйтесь дзеном!

Секрет українського дзена — у монотонності. Повторювані рухи при лузання насіння, як перебирання чоток, вводять у трансовий стан — свого роду медитацію. Але медитація з «Саничем» — це не лише відпочинок для розуму, а й задоволення для душі. 

Насіння для родини, еко-гра для дитини, сміття до корзини!

Хочеш дзена? Лузай насіння!, фото-4

А що там про здоров’я?

Насіння — дуже поживний та цінний для здоров’я еко-продукт. За умови, що він якісний. Та якщо насіння від «Сан Саныча», якість гарантована!

Фермери люблять свій еко-продукт, тому суворий контроль якості починається вже на етапі сортування насіння. Також дуже важлива правильна прожарка. Насіння від «Сан Саныча» ідеально прожарене з використанням сучасних технологій. Лузати його легко та приємно. 

Коли терміново хочеться щось перекусити, насіння дуже швидко втамовує голод за рахунок своєї поживності та великої кількості білка. Крім того, це вам не дорога екзотика, а наше, рідне. Тож у кожній пачці «Сан Саныча» поєднання «ціна–якість–смак» ідеальне.

Соняшник завжди тягнеться до сонця. Сонце наповнює насіння, що дозріває у квітці, силою та енергією. Потім цю силу та енергію ми отримуємо разом з іншими корисними речовинами з насіння. Їх дуже багато. Так, насіння соняшника містить:

  • потрібні для організму поліненасичені жирні кислоти,
  • рослинний жир, який знижує рівень холестерину,
  • а волокна ядерців допомагають роботі кишківника.

Крім того, насіння соняшника славиться великою кількістю вітамінів:

1) рекордсмен за кількістю вітаміну Е (аж 32,2 мг на 100 г), який підтримує жіноче здоров’я, молодість, красу шкіри українок та чоловічу силу українців;

2) вітамін D, якого в насінні теж рекордна кількість, дає гарний настрій та зміцнює імунітет;

3) вітаміни групи В, якими насіння соняшника також багате (наприклад, тільки В1 містить 1,84 мг на 100 г), допомагають нам боротися зі стресом і зміцнювати нервову систему.

Багато у насінні й мікроелементів — магнію, цинку, фосфору. А кальцію навіть більше, ніж у молочних продуктах. А варто пам’ятати, що з натурального продукту всі ці мікроелементи засвоюються краще, ніж з таблеток чи капсул.

Культура споживання насіння — це наша українська культура здорового перекуса. Та й усього способу життя українців. Наші фермери відкриті для нового. Використання сучасних технологій виробництва допомагає їм підтримувати наші традиційні цінності: здоров’я та чисте майбутнє дітей.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...