• Головна
  • Калібрування – запорука точної роботи засобів вимірювальної техніки
Новини компаній
09:00, 21 грудня 2021 р.

Калібрування – запорука точної роботи засобів вимірювальної техніки

Новини компаній
Калібрування – запорука точної роботи засобів вимірювальної техніки, фото-1

Одним із елементів ефективної системи забезпечення єдності вимірювань на всіх стадіях виробництва продукції та/або надання послуг є калібрування засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації.  

Відповідно до статті 27 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» калібруванню в добровільному порядку можуть підлягати засоби вимірювальної техніки (ЗВТ), які застосовуються у сфері та/або поза сферою законодавчо регульованої метрології. Водночас у сфері законодавчо регульованої метрології можуть використовуватись тільки результати вимірювань, для яких відомі відповідні характеристики похибок або невизначеність вимірювань. Це означає, що ЗВТ, якими проводяться такі вимірювання, мають бути повірені або відкалібровані.

Калібрувальна лабораторія ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на компетентність виконувати калібрування засобів вимірювальної техніки у відповідності до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 з оцінкою невизначеності вимірювань (атестат акредитації 40047 від 25.11.2021).

Сфера нашої акредитації охоплює наступні види вимірювань:
EM – електрика та магнетизм
L – довжина
M – маса та пов’язані з нею величини
T – термометрія
TF – час і частота
AUV – акустика, ультразвук, вібрація

Калібрування засобів вимірювальної техніки та оформлення його результатів проводяться відповідно до національних стандартів, гармонізованих із відповідними міжнародними та європейськими стандартами, та документів, прийнятих міжнародними та регіональними організаціями з метрології.

Акредитація в НААУ дає нам право виконувати калібрування відповідно до вимог ДСТУ ENISO/IEC 17025:2019 еталонів засобів вимірювальної техніки, що належать метрологічним службам підприємств і організацій, та устаткування для акредитованих випробувальних лабораторій.

Нагадуємо, що НААУ є повноправним членом Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій (ILAC) та підписантом Угоди про взаємне визнання (ILAC MRA) за напрямками акредитації випробувальних та калібрувальних лабораторій. Таким чином, результати діяльності лабораторій, акредитованих НААУ, визнаються у більш ніж 80 країнах світу, які є підписантами вищезазначеної угоди.

Запрошуємо підприємства, організації та випробувальні лабораторії до співпраці! Висококваліфікований персонал калібрувальної лабораторії ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» у поєднанні з сучасним калібрувальним обладнанням є гарантією якісного обслуговування наших замовників та отримання достовірних, надійних і неупереджених результатів вимірювань!   

Більш детальна інформація за тел.: (061) 221-05-03 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Калібрувальна лабораторія Запоріжжя #ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
У Запоріжжі головний лікар приватної клініки оформлював фіктивну інвалідність чоловікам призовного віку
Звільнений з полону росіян перший заступник мера Енергодара розповів про катівні та 138 днів в одиночній камері
У Запоріжжі виявили водіїв, які працювали на автобусних маршрутах та виконували перевезення без необхідних документів
Внаслідок ракетного удару по будинку в Запоріжжі загинув чоловік, що виїхав з окупованого села
Оголошення
live comments feed...