• Головна
  • Класика, яка завжди з нами: ТОП-3 бренди мобільних телефонів
Новини компаній
11:00, 7 грудня 2021 р.

Класика, яка завжди з нами: ТОП-3 бренди мобільних телефонів

Новини компаній

З появою смартфонів кнопкові мобільні телефони почали втрачати популярність, але виробники не планують здаватися і йти з ринку. Пристрої активно використовуються в країнах, що розвиваються, і в розвинених, але серед представників окремих аудиторій. У найрозвиненіших країнах телефони переважно купують для пенсіонерів. Тому виробники часто адаптують дизайн та функціонал під запити літніх користувачів.

Статистика за 2020 рік показала, що всього у світі встигли відвантажити 74 мільйони кнопкових пристроїв. З них 14% постачання належить фінському бренду Nokia. В огляді ми зібрали інформацію про топових виробників.

Nokia

Класика, яка завжди з нами: ТОП-3 бренди мобільних телефонів, фото-1

На початку нульових фінська компанія займала домінуючу позицію на ринку телефонів, але й зараз продовжує показувати непогані результати. Якщо ви плануєте придбати телефон бренду, рекомендуємо вибирати пристрої в Цитрусі. Магазин офіційно представляє компанію в Україні та пропонує актуальні моделі. Серед найпопулярніших:

  • Nokia 106 Dual Sim – базове рішення з підтримкою двох сім-карток і ціною, яка комфортна для кожного. Вартість пристрою – у межах 600 грн.
  • Nokia 230 Dual Sim – більш просунута модель, у якій, крім підтримки двох сім-карток, реалізована робота MP3-плеєра й навіть простенької камери на 2 Мп.
  • Nokia 800 Tough Dual Sim – єдина вологозахищена модель бренду. Корпус пристрою отримав захист за стандартом IP68. Гаджет розроблений для користувачів з екстремально-активним способом життя. Не боїться ударів, води та пилу. Витримує навіть занурення під воду на глибину до 1,5 метра.

Sigma

Класика, яка завжди з нами: ТОП-3 бренди мобільних телефонів, фото-2

Це український виробник, який акцентує увагу на захищених гаджетах. Пристрої з корпусом підвищеної міцності функціональні, недорогі та комфортні у використанні. Один із головних представників бренду на ринку України — також Цитрус. У каталозі магазина доступний великий вибір моделей із серій X-treme, X-Style та Comfort.

Лінійка Comfort розроблена для людей похилого віку. У ній реалізована кнопка SOS для швидкого виклику обраних контактів або швидкої допомоги в екстрених випадках, на великі кнопки нанесені контрастні знаки для спрощеного сприйняття, а динаміки відрізняються підвищеною потужністю.

  • X-Style – базова серія. У лінійці можна знайти недорогий телефон, який використовуватиметься паралельно зі смартфоном, якщо в розумному гаджеті одна сім-картка. Важлива фішка в порівнянні з кнопковими пристроями інших брендів – стильний дизайн, який не поступається сучасним смартфонам.
  • X-treme — лінійка, розроблена для активних користувачів, які займаються екстремальним спортом або відповідною професійною діяльністю. Відмінна риса – захищений від вологи, пилу та ударів корпус, а також акумулятор підвищеної потужності.

2E

Ще один український бренд, який успішно показав себе на ринку. Пропонує по-справжньому бюджетні кнопкові пристрої. Середня ціна девайсів становить 500 грн. Купити телефон найпростішої конструкції для дитини або для батьків похилого віку можна за 300 грн.

Компанія створює стильну, практичну та функціонально не перевантажену продукцію. У всіх моделях реалізоване підтримання двох сім-карток та базовий функціонал для комфортного спілкування. Цікаво, що навіть бюджетні пристрої оснащуються камерою на 0,3 Мп і вбудованим MP3-плеєром. Щоб зробити гаджети кориснішими для дитячої аудиторії та користувачів старшого покоління, вони оснащуються кнопкою SOS.

Що допомогло вистояти кнопковим телефонам

Здається, з появою iPhone та гаджетів-аналогів кнопкові моделі могли піти в тінь. Натомість виробники і далі представляють пристрої, які, як і раніше, залишаються затребуваними поміж покупців.

Це пов'язано з такими перевагами:

  • Простота використання – ніяких зайвих елементів, програм та віджетів в інтерфейсі, як це буває зі смартфонами.
  • Висока автономність – навіть моделі із середніми характеристиками можуть працювати без підзарядки до 5 днів. Деякі гаджети витримують 14-18 днів на одному заряді.
  • Компактність та ергономічність – форм-фактор ще одна виграшна сторона. На відміну від багатьох смартфонів, кнопкові моделі залишаються дійсно мобільними.

На сайті магазина Цитрус можна ознайомитися з телефонами цих брендів більш детально.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
ТОП новини
Знищені документи і воєнний стан: що не так з комерційною забудовою біля обласної бібліотеки у Запоріжжі
У Вільнянську виконали останню волю жінки, яка попросила після смерті передати всі заощадження хворим дітям та сиротам
Кількість загиблих васлідок ракетного удару по Запоріжжю зросла: в лікарні помер хлопець
В Запорізькій області немає потреби оголошувати обов'язкову евакуацію населення з підконтрольних територій, - ЗОВА
Оголошення
live comments feed...