• Главная
  • Як працює індустрія сурогатного материнства в Україні – прем'єра фільму на «UA: Перший»
Партнерский материал
17:05, 25 ноября

Як працює індустрія сурогатного материнства в Україні – прем'єра фільму на «UA: Перший»

Партнерский материал
Як працює індустрія сурогатного материнства в Україні – прем'єра фільму на «UA: Перший»

16 тисяч доларів за те, щоб виносити чужу дитину на замовлення іноземців. На цю або подібні пропозиції щорічно погоджуються сотні, а можливо, і тисячі українських жінок. Офіційних підрахунків дітей, народжених за програмами сурогатного материнства, державні органи не ведуть. Про те, як працює ця індустрія, покажуть у фільмі у неділю о 13:30 на Суспільному телеканалі «UA: Перший».

Цієї неділі, 28 листопада, о 13:30 на телеканалі «UA: Перший» відбудеться прем’єра нового фільму-розслідування Суспільного «Торговці мріями». Цей фільм занурює в індустрію сурогатного материнства, в якій, як виявляється, Україна посідає високі позиції.

З яких мотивів українські жінки йдуть у програми сурогатного материнства? Скільки за це платять? Що проходять сурогатні матері, щоб народити дитину для чужих людей? Які обмеження накладають на жінок під час участі у програмах? Чи захищає бодай якось держава дітей, народжених на замовлення іноземців? І що стається з немовлятами, якщо замовники відмовляються їх забирати?

Про все це дивіться у документальному фільмі-розслідуванні «Торговці мріями» у неділю, 28 листопада, о 13:30 на телеканалі «UA: Перший».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фільм #материнство #розслідування #діти #кошти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...