• Главная
  • В магазинах Київстар тепер можна оформити банківську картку
Новости компаний
13:17, 12 октября

В магазинах Київстар тепер можна оформити банківську картку

Новости компаний

Фізична банківська картка Caméléon від Альфа-Банку Україна тепер доступна в 530 фірмових магазинах Київстар для всіх охочий. Додатково приходити у відділення банку не потрібно, розповідають у пресслужбі. Працівники магазинів Київстар допоможуть пройти реєстрацію в цифровому банку Sense SuperApp, а нові клієнти ще й отримають 100 бонусів. 

Клієнти, хто вже користується Sense SuperApp та цифровою карткою Caméléon, зможуть прив’язати пластикову картку до свого рахунку, щоб скористатися нею у випадках, коли Apple Pay та Google Pay недостатньо. Наприклад, щоб зняти готівку в банкоматі без NFC.  

Придбати картку Caméléon можуть абоненти всіх мобільних операторів. Картка може бути як кредитною з лімітом до 30 тисяч гривень, так і дебетовою, має нескінченний пільговий період під 0,01% річних, кешбек та можливість заробити 5,5% річних на залишок особистих коштів.

Завдяки тому, що мобільний оператор та банк співпрацюють, їх клієнти отримують ще більше послуг:

  • додаткові бонуси, якщо реєструється новий клієнт: 50 бонусів на мобільний рахунок Київстар та 50 бонусів на рахунок  програми лояльності Cash’U CLUB; 
  • можливість кожні 7 днів замовити собі безкоштовний та безлімітним мобільний інтернет на цілий день завдяки акції «Щасливий день»;
  • у додатку Sense SuperApp абоненти Київстар можуть керувати своїм мобільним номером: отримувати всю актуальну інформацію про рахунок, підключати або відключати додаткові послуги, змінити тариф тощо.  

Нагадаємо, що на початку вересня Київстар та  Альфа-Банк Україна оголосили про успішне завершення пілотного етапу співпраці та про перехід на наступний – спільне просування послуг у цифровому банку Sense SuperApp. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...